Duben 2014

Believe by Justin Bieber

19. dubna 2014 v 19:54 | Týnka |  Diary
Opět jsem se vám delší dobu neozvala. Asi před měsícem jsem dostala nový mobil, takže se veškeré mé působení na mém vlastním notebooku omezilo na minimum a prakticky se dá řici, že mu teď vládnou mé sestry. Začlo platit nepsané pravidlo ,,Chceš si něco vyhledat - najdi si to přes mobil." a já jsem vyřízená. Nebudu lhát, opravdu se mi nechce bojovat o to, urvat si ten notebook abych sesmolila něco na blog. Ale tak když už teď ten čas mám a sestry jsou ve vaně, tak vám tedy něco povím!
V úterý jsem konečně byla na novém filmu Justina Biebera - Believe! Premiéru měl už minulý čtvrtek, ale to jsem ještě ležela v horečkách.
Hned po škole jsme si šly s nejlepší kamarádkou koupit lístky, potom jsme si daly oběd (sýrový salát, mňááám!), koupily bubble tea, popcorn, oříšky... Zkrátka byly jsme vybaveny vším potřebným a šup do kina! Vešly jsme do sálu a byly (jako obvykle) nejhlučnější. Pod námi seděly dvě moc milé Belieberky se kterými jsme se hned daly do řeči a seznámily se. Pro super atmosféru jsme kolem nastříkaly Someday a čekaly na začátek filmu. I přes moji jistotu, že opravdu brečet nebudu, jsem se rozbrečela ještě před tím než samotný film vůbec začal a... vlastně jsem ho probrečela skoro celý.
Ale bylo to úžasné! Ani nevím co k tomu říct. Dokonalé. Skvělé. Boží.

A teď už sestry vylezly z vany, takže mám 3 minuty než mě odstřelí dvojí kostnatou nohou. Zatím paaaaa!