Když se usměje štěstí...

19. února 2014 v 19:41 | Týnka |  Diary
Pokud nemáte náladu na svůšku keců o mém životě, zase se otočte a utíkejte ven (je tam krásně) ale žádná moudra dnes nečekejte. :D I když... uvědomila jsem si jednu věc a tu si tedy přečtěte!
Když máte depky, je vám na nic a jste přesvědčení o tom, že je vše na hovno, tak se vám nic nedaří, right? A potom se zvednete ze dna a jakmile se přesvědčíte o tom, že to prostě BUDE dobrý, tak se vám dařit začne. Sice třeba v úplně obyčejných věcech, ale postupně to přichází a vy si všímáte, že se vám poslední dobou stávají čím dál častěji ty malé milé náhody, které vás nutí k úsměvu. :) A tak to prostě je, víte? :) Takže... zvedněte zadky, přesvěčte se o tom, že všechno bude dobrý a ono bude. :) Slibuju. A kdyby ne, jsem tu pro každého kdykoliv. :)
Tak a teď už můžete klidně odejít a začínají ty moje kecy o životě. :D Rozhodla jsem se, že vám popíši můj víkend, protože to prostě stálo za to.

Pátek
Ranní vstávání proběhlo kupodivu naprosto bez problémů, asi to bylo způsobeno tím, že mě čekalo pouze naše zkrácené vyučování. Čtyři hodiny ve škole uběhly jako voda (navíc jsme celou dobu tajně sledovali hokej s Lotyšskem:D), o přestávce jsem s Tiny a holkama ,,oslavila" Valentýna (daly jsme si čokoládové muffinky se kterými jsem se ve čtvrtek pekla celé odpoledne, mňam, fakt se mi povedly!). Po škole jsem jela s Tiny a Verčou do města, legálně už jsme nakoupily alkohol na večer (už je mi osmnááááct, tralala!) a potom jsme s Tiny zamířily ke mně domů. Daly jsme si kafe a šlo se na věc - barvení vlasů! Upřímně, byla jsem vystresovaná jako nikdy, ten strach když nevíš, jak ti bava chytne a jak budeš vypadat, no to byla pecka. Ale nakonec to dopadlo dobře...

Týna má modré vlasy!
Ano, jsem z nich naprosto nadšená. :3 Pamatuju si, jak jsem už o vekých letních prázdninách mluvila s nejlepší kamarádkou a říkala jí, že bych na moje narozeniny chtěla modré vlasy aby mi to ladilo k očím. Během toho půl roku jsem o tom mluvila snad 100x. Sice mě mezitím stihla předběhnout Demi, takže si teď většina lidí myslí, že mám modré vlasy protože je měla ona, ale tak ať si myslí co chtějí a ať mi třeba nevěří, I don't care. :)
Potom jsem jela s Tiny do města, daly jsme si Bubble tea, vyfotily jsme se (pohledy zejména postarších obyvatel našeho města opravdu stály za to), doprovodila jsem ji na nádraží a utíkala domů. Trošku jsem pomohla mamce doma a juhuuuu, let's party! Byl to super večer! :)

Jediné páteční mínusko - ještě nepřišlo Staying Strong. :D

Sobota
Probudila jsem se v devět. Bylo mi blbě. Ležela jsem do desíti. Bylo mi blbě. V deset jsem musela vstát a jít pomáhat, ale... bylo mi blbě. :D Taťka mě donutil vypít sklenici vody, aby mě tolik nebolela hlava, to se ale ukázalo jako obrovská chyba, hned jsem to totiž vyblila. :D Pak jsem do jedné hodiny ležela, taťka se sesrama odjeli na oběd a já se až po jedné hodině byla schopná zvednout a jít se sebou něco udělat. Dala jsem si jablko a s mamkou se dívala na hokej USA - Rusko... To byla jediná výhoda toho, že mi bylo blbě - mohla jsem se beztrestně dívat na hokej! :D Oshie byl miláček! No a potom jsme s mamkou něco málo navařily a večer tam zase byl hokej ČR - Švýcarsko, takže... správná hokejová fanynka!

Neděle
Už mi bylo dobře! :D Dopoledne jsem vcelku nic nedělala, odpoledne... vcelku taky ne :D no, to přesckočíme...

A teď pondělí!
Přijdu do školy za nadšeného jekotu mých spolužaček žasnoucích nad mými vlasy a během prvních tří minut první hodiny se dozvídáme, že škola není! Prostě se nám pokazilo nějaký vodovodní potrubí, neteče voda a máme volno! Tak jsme se spolužačkama jely do města na snídani, na Bubble tea, pak k jedné z nich, kde jsme si upekly štrůdl a pak domů. Doma jsem se trochu najedla a utíkala ven s kamarádkou a když jsem se z venku vrátila, psal mi kamarád a tak jsem hned šla ven s ním, no, doma jsem ten den moc nebyla. :D

A DNES JE STŘEDA! A ZÍTRA SI JDU PRO STAYING STRONG! A PROHRÁVÁME HOKEJ! :D
Trošku už mi z toho hrabe.
Majte sa!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 tajná Demuška tajná Demuška | 19. února 2014 v 22:03 | Reagovat

Nádherně napsané - btw tu modrou ti závidím*-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama