Nový rok, ztráta iluzí

3. ledna 2014 v 14:13 | Týnka |  Diary
První článek v novém roce!
Možná bych ho mohla věnovat novým fotografiím Justina a Sel, které mi zlepšily dnešní ráno, bohužel mi ale dobrá nálada dlouho nevydržela a já upadla do toho stavu, při kterém přemýšlíš a uvědomuješ si nové a nové věci.
Doufám, že vy jste si Silvestra užili, protože já... ani nevím?! Pravda je ta, že to bylo fajn, ale když nad tím teď přemýším, klidně bych to bez jakýchkoliv problémů vymazala.
Shrnu to asi následovně: byla to sranda, než jsem se totálně ožralá na šrot začala líbat s kamarádem. Potom to byla taky sranda, ale už ve mně byl ten pocit, že jsem podvedla někoho, na kom mi záleželo, mám totiž takového 'kamaráda'... Nakonec jsem pak byla ve stavu, kdy jsem seděla na zemi a opakovala jeho jméno, volala ho do noci, ale on nepřicházel (jak překvapivé).
Takže první lednový den jsem strávila vstřebáváním této údálosti, protože upřímně řečeno, pro mě samotnou to byl největší šok. Za poslední cca měsíc a půl nebyla akce, kde bych kvůli němu nebrečela nebo na něj přinejmenším nemyslela a nehledala ho.
A víte jak dopadl druhý lednový den? Přijdu na facebook a co to nevidím, on je ve vztahu? Kdyby ta holka alespoň nebyla tak hezká a hubená. Ach, bože. Den jsem strávila v depresi u čaje a noc vlastně taktéž, spala jsem dohromady asi 2 hodiny. Asi milion otázek se mi honilo v hlavě, stále jsem si opakovala ty věci, které mi kdy řekl nebo napsal, vybavovala si všechny naše dotyky, všechny ty pěkné chvíle s ním, líbání, smích...
Nemůžu se mu divit, vlastně se nemůžu ničemu divit, posrala jsem si to sama - a to je na tom nejhorší. I přes to jak jsem ho měla ráda, jsem v sobě měla blok, a tak jsem jej ode mě odháněla v naději, že to bez něj zvládnu, že mi bude líp, no teď už vím, že to byla chyba. S ním to nejde, ale bez něj je to ještě horší. A než bych mu dokázala říci totální sbohem, radši budu kamarádka, která bude dělat jen to, co jí je dovoleno, než vzdát se ho úplně.
Nedostala jsem na výběr, prostě je ve vztahu.
A já to budu muset přijmout.
I když nechci.
What if I had one more night for goodbye?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mariu mariu | 4. ledna 2014 v 16:47 | Reagovat

ale notak, budde to dobry:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama