Nejlepší Vánoční dárek.

17. ledna 2014 v 14:49 | Týnka |  Diary
Ve středu, dva týdny po Štědrém dnu, mi přišel ten nejkrásnější vánoční dárek. Fakt, že tyhle Vánoce byly bídné, raději přeskočím a nebudu nikoho z vás zatahovat do krize naší rodiny, ale tohle se povedlo. Možná právě proto, že to s rodinou nemělo nic společného.
Asi bych měla začít tak, že minulý rok v květnu (cca?) byla na Bravowebu soutěž o celou diskografii mé oblíbené zpěvačky Demi Lovato. Já jako její největší fanoušek ever, jsem hned vyburcovala všechny mé kamarády, aby se zaregistrovali na Bravu a soutěžili. V den vyhlášení soutěže jsem vám sem na blog psala. Ano, vyhrála to totiž moje nejlepší kamarádka.
Bohužel, Bravíčku trvalo pěkných pár měsíců, než výhru poslali. Já a Lucy jsme mezitím nezažívaly zrova nejlepší období našich životů, hádky, usmiřování, zase hádky...
Teď musím zaklepat, že jsme se už asi dva měsíce nepohádaly, prostě vůbec! Což je zvláštní, protože dřív jsme se hádaly fakt často, ale teď je to fajn. :)
Nicméně, na poslání CDček přišla řada až teď. A tak mi přišly!
Škoda, že Bravo vyhlásí soutěž, aniž by mělo výhru kompletní - přišly totiž jen 3 CDčka, ale i tak jsem neuvěřitelně vděčná a šťastná.

Tyhle 3 alba jsou teď moje! ♥
Teď mi chybí jen Here we go again. A to si časem pořídím.
Víte, jak moc jsem šťastná? :) Konečně si nepřipadám jako "fake fanoušek" ale opravdu TRUE LOVATIC. I když jsem nic takového jako fake fanoušek nikdy nebyla a všichni, co se mnou kdy přišli do styku, o tom ví. Ale můj vnitřní Lova-pocit, je na tom zkrátka teď mnohem líp.
Takže tak, musela jsem se pochlubit... :D :)
Krásný zbytek dne vám přeji!

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 strongeer strongeer | Web | 17. ledna 2014 v 21:22 | Reagovat

Krása, i já si až budou podmínky a peníze všechno zpětně, doufám, že kniha vyjde i v češtině, nebo alespoň v němčině.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama