Láska aneb prosím, neznič mě.

26. ledna 2014 v 15:04 | Týnka |  Témata týdne
Když jsem viděla toto téma týdne, vehnalo mi slzy do očí. Přijde mi to jako naschvál, že zrovna v době, kdy nemůžu někoho dostat hlavy, když mi utíkají dny, týdny a měsíce, přemýšlením nad někým, kdo je dávno pryč, tak se objevují tyhle témata. A ne jen na blogu, všude okolo. Vidím ho ve všem. A teď se z toho nezblázni...
Co je láska?
Něco co vás dohání k šílenství, když létáte? Opravdu? Ne, přijde mi, že opravdová láska je něco úplně jiného, než to co se prezentuje ve všech romantických filmech. Není to jako jednou se potkali, rozuměli si, zamilovali se, vzali se. Myslím si, že pro opravdovou lásku je potřeba něco víc, něco málo od Boha, možná... předurčení? Asi je to naivní, ale já si opravdu myslím, že každému z nás je na světě někdo přidělen, někdo kdo k vám patří. A můžete ho náhodou potkat na ulici, nebo ho třeba znát celý život a uvědomit si to až po čase.
Někdo, komu můžete věřit. Kdo zná vaše problémy. Někdo, s kým nemusíte trávit každou volnou minutu nějakým šíleným způsobem a adrenalinovým zážitkem, ale komu stačí zahrabat se s vámi do peřiny a jen si povídat. Prostě někdo, kdo vás má rád. Opravdu rád. Doopravdicky rád. Prostě rád.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Camelia Camelia | Web | 26. ledna 2014 v 15:24 | Reagovat

Krásná animačka. A ano, souhlasím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama