Silvestr aneb doufám, že mě nebude nic bolet

30. prosince 2013 v 21:06 | Týnka |  Diary
Celý rok se těším na letošní Silvestr.
Ano, je mi 17, v únoru mi bude 18, ale ještě ani jeden Silvestr jsem netrávila mimo domov. Už ten minulý jsem plánovala, že budu pryč, no nevyšlo mi to, až tento rok to vypadá konečně dobře - rodiče už neprotestují a mám i partu lidí se kterýma máme plány. ALE! Ono by to nebylo jen tak, aby to dobře vyšlo.
Byla jsem dnes se sestrama a mamkou plavat, normální odpoledne u mamky v práci u bazénu. Jenže moje sestry nemůžou plavat a dělat hovadiny ve vodě, ony musí hrát hoňku! Po půl hodině, během které jsem na ně křičela, ať kolem toho bazénu neběhají, že uklouznou, přeci jen zvítězilo mé dětské já a začala jsem hrát s nimi. Osudová chyba. Chvilku jsem to zvládala, dokonce jsem je u toho stíhala i krotit, ale co nadělám, když Bětka (která zrovna měla babu) zničehonic skočí do vody kousek ode mě? Mám se nechat chytit? Ne, moje dětské já začalo urchleně plavat ke kraji bazénu, z něj jsem se vymrštila překvapivě rychle a během vteřiny stála na nohou a utíkala pryč... no, vlastně jsem neuběhla ani dva metry a mé mokré tělo opět leželo na zemi v křeči bolesti.
Sestry zakřičely a mamka, nic nečekajíc, až se trochu proberu z toho šoku, že jsem dostala babu, se mě ptá: ,,Máš něco zlomeného?"... Po chvilce ticha jsem se donutila a odpověděla jí: ,,Všechno." :D
Potom jsem asi další minutu ležela, než jsem teprve mohla vstát, aneb přesunout se k židličce, která byla metr ode mě a sednout si na ni. Šok v podobě odřeniny ve tvaru kruhu s průměrem cca 15 centimetrů na sebe nenechal dlouho čekat. :D a další zjištění - odřené koleno, kotník, lopatka... Jupí!
Mamka jako zkušený zdravotník honem běžela pro dezinfekci a vychutnávala si její nanášení na moje šíleně bolestivé rány. Sestry omámeně přihlížely, jak si div nerozhryžu ret, štípalo to fakt děsně. No, ale aspoň je něco donutilo přestat hrát tu ZATRACENOU hoňku! Už nikdy víc!
Potom jsem párkrát belhala kolem bazénu a snažila se to rozchodit a mezitím... se začala probouzet levá ruka, na kterou jsem spadla. :) říkám si, že to trochu bolí, ale co... No, momentálně už je opuchlá, rudá, horká, bolí, no žádná sláva, ale já nechci mít zlomenou ruku! (kecám, vždycky to byl můj sen, nikdy jsem ruku zlomenou neměla, ale ne na Silvestra, kruci!)
Takže... tak. Doufám, že se z toho vyspím a zítřejší Sivestr dopadne dobře, i když moji plánovanou minisukni můžu rovnou zavrhnout, opravdu nevím jak by to vypadalo, kdybych se opila a trčel by mi zpod ní strup jako prase, možná na domácí násilí. A to je jisté, že se opiju, budu pít na žal, oslavu nového roku a navíc ještě na bolest, abych to přežila. :D
Nicméně, přeju vám všem krásný rok 2014 a ať jeho příchod oslavíte co možná nejlépe a bezbolestně :)
Líbá vás... Týna & Demi :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nejoblíbenější povídka na blogu?

Like a skyscrapers
Stay Strong
Who I am?

Komentáře

1 Andie Andie | E-mail | Web | 3. ledna 2014 v 10:32 | Reagovat

Krásný nový rok! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama