Život

20. října 2013 v 15:18 | Týnka |  Diary
Všichni žijeme. I ty, který to teď čteš. Ano, i ty, která právě brečíš kvůli rozchodu s klukem, který ti tolik ublížil, ale přesto jej dál miluješ. Ano, dokonce i ty, která se snažíš soustředit na tento článek, protože po tobě křičí rodiče. Každý bojujeme po svém, padáme na dno, zase se zvedáme a jdeme dál životem. Dál zas a znova, protože jsme jako nezmaři. Nepoučení z chyb, chybujeme dál a dál. A pořád náš něco žene kupředu, aniž bychom na chvíli přemýšleli nad tím, CO je ta hnací síla, která tě i přes jizvy po celém těle a především na srdci, žene dál kamsi do neznáma. Nevíme co bude a přesto se těšíme na budoucnost. Utěšujeme se tím, že "bude líp".
A bude?


Víte... nebude. Přijdou jiné problémy, jiné starosti. Pořád dokolečka a dokolečka. Místo učení ve škole se budete muset učit sami, místo příkazů od rodičů budete poslouchat příkazy od šéfa v práci a místo pomlouvání spolužáků budete pomlouvat spolupracovníky. Tak jako tak se budete vracet domů vyčerpaní a unavení, dál nebudete v noci spávat, jenže z jiných důvodů. Z dokonalých dětských lásek zbydou jen vztahy na jednu noc.


Jo, bude to tak. A říkejte si co chcete, já nevidím další opodstatnění v tom, proč žít. Nebaví mě to. Denně řešit problémy, poslouchat co všechno jsem zase udělala špatně a jak to se mnou bude dál. Chci být psycholoog, ale nezvládám ani sama sebe. Navíc ten pocit, když tě nikdo nepotřebuje. Nikdo. Všem je jedno, zda budu dál žít nebo nebudu. Kdybych umřela, mí přátelé se to dozví kdy..? za měsíc? za dva? Až něco budou potřebovat?


Asi jsem teď na stejné vlně, na jaké tehdy byla ona.


Promiňte mi to. Všechny vás miluju a budu milovat dál, nezáleží na tom, kde budu. Všem vám přeji pěkný život, bez zrady, bez utrpení, s lidmi kteří vás budou milovat a potřebovat. Najděte si dokonalé partnery a žijte šťastný život. Nic si nepřeju víc. Až jednou potkáte Demi, vyřiďte jí, jak moc jsem ji milovala.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama