31 days blog challenge - seznámení

3. září 2013 v 17:50 | Týnka |  Challenge's
Jedna má kamarádka Brambora (no, vlastně spíše její blog) mě přivedla k těmto třiceti (a více) denním challeng-ím. Opravdu zajímavé skloňování, no. :D Brouzdala jsem po internetu, je jich spousta podobných, já se rozhodla držet jednoho...

- TOHOTO!


Ty témata jsou docela ucházející. Navíc nebudu muset přemýšlet nad tím, co sem zase napsat. No, a když se mi nějaké téma nebude líbit, vynechám ho a napíšu místo něj něco svého. Haha, vy s tím stejně nic nenaděláte.
Takže od zítra začínám! Sice jsem si to neprakticky spojila se školou, ale co se dá dělat. Dvacet minut denně na napsání článku mě snad nezabije.
A mé školní zážitky? Hned druhý školní den jsem přišla pozdě. Ale nebyla to moje vina! :D Byl zrušen jeden trolejbus, kterým jsem jezdívala přímo ke škole. Ale já to nevěděla, vždycky jezdil! Takže jsem přišla na zastávku a čekal mě šok. Musela jsem čekat na další, složitě přestupovat a do školy jsem přijela chvíli po osmé. Díky bože, naše učitelka němčiny je taková 'lážo plážo' takže jí to bylo víceméně fuk, hlavně že jsem měla sešit a mohla jí německy odpovědět, co jsem dělala o prázdninách. Ach, vůbec jsem si nemohla vzpomenout na minulé časy! Byl to boj. Navíc náš nový spolužák, který přišel z blázince. Potom skvělá zpráva, že nám odpadá poslední hodina a následné uzemnění, že to byl omyl a chemii máme. Na oběd špagety. No, celý den jsem brala s humorem, ono to u nás ani jinak nejde. Ale mám ve třídě tu nejlepší osobu na světě, se kterou denně proplouváme všemi školními problémy s úsměvem na rtech, takže celý den hodnotím víceméně kladně.
Teď chystám malé překvapení pro nejmenovanou osůbku a před chvílí jsem dostříhala Adélu (to je naše obrovsky přerostená rostlinka - roste jako z vody!)
A zítra už jsem tady s prvním článkem. See ya soon!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama