31 days blog challenge - Den Druhý

5. září 2013 v 19:11 | Týnka |  Challenge's
Pro dnešní den je tu téma "Meaning of your blog name".
Ooo, to se vyřádím! Víte jak vzniklo mé DEMILOVATO-FF.BLOG.CZ ? :)
Vlastně vše začalo tím, že mi kamarádka začala posílat povídky o One Direction. Pak o Justinu Bieberovi. A sestra mi jednou řekla, ať zkusím napsat něco o Demi. Začala jsem psát moji první povídku Like a skysraper. Ale co s ní?
Povídka pro mě? Pro mé kamarády? Ne, chtěla jsem, aby byla pro ostatní fanoušky Diall páru. Ale jak to k nim dostat? Napadlo mě založit blog, který by byl zaměřený přímo na povídky (fan-fictions) o Demi. Nejdřív jsem do toho sama jít nechtěla, ale nabídla se Šárinka jako spolubloger a šla jsem do toho s ní.

Původně to měl být blog zaměřený JEN na fan fictions, něco jako 1D-ff, JB-ff, atd... Bohužel jsem se nedočkala toho, že by Lovatics začli tvořit pro ostatní Lovatics, takže z toho je nakonec můj vlastní blog, kam píšu své pocity, nálady, myšlenky, úspěchy, upozornění pro Lovatics, rady, atd, atd. Šárka se postupně přestala zapojovat, až sem přestala psát úplně a dokonce i my dvě jsme přestaly být v kontaktu. Nedávno si mě odebrala i z přátel na facebooku. Ale život jde dál, sice mi byla hodně blízká, ale už s tím asi nic nenadělám.
Ale kdyby se naše ještě někdo, kdo by chtěl napsat nějakou povídku o Demi, ráda si ji přečtu a přidám ji sem pro ostatní! :D :)
Píšete ještě někdo povídky o Demi? :) nebo máte blog o ní? :)
Mám spoustu blogů o Demi v záložkách a občas tam chodím, tak se kdyžtak ozvěte, ráda si zkouknu další. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nejoblíbenější povídka na blogu?

Like a skyscrapers
Stay Strong
Who I am?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama