Září 2013

Den Pátý + velká omluva

16. září 2013 v 15:36 | Týnka |  Challenge's
V prvé řadě bych se ráda omluvila všem, kteří třeba čekají, že sem přidám další a další články, ale čekají marně. Samozřejmě budu přidávat dál, ale škola je pro mě teď na prvním místě. Chci od třeťáku zabrat a to pořádně. Navíc, abych pravdu řekla, dávám přednost srandě s kamarády v parku, před srandou na internetu, takže tu teď moc nejsem. Mám trochu složitý život.
A teď k "dnešnímu" tématu (hm, pátý den po víc než týdenní pauze? zajímavé.) - mám vám vypsat nejlepší radu, kterou jsem kdy dostala. Mmm.

31 days blog challenge - Den Čtvrtý

8. září 2013 v 20:02 | Týnka |  Challenge's
V sobotu jsem vůbec nebyla doma, takže jsem jeden den přeskočila. Pro dnešek si mám splnit téma "Your favorite 5 blogs". Mhmmm, tak dobře! :D ale jen pro ujasnění - nemám pár oblíbených blogů, které bych pravidelně navštěvovala, chodím tam jen občas.
- ani nevím proč sem připojuji tento gif, ale líbí se mi.

Kdo jsem?

8. září 2013 v 18:36 | Týnka |  Diary
Kdo jsem
Mám chuť psát.
Je pátek, sedím v autobuse a přemýšlím o životě. Na internet to dám asi až v neděli, takže pokud to čteš a je neděle, tak se nediv.
Přede mnou sedí zamilovaný pár, ten kluk je fakt pěkný. A já jsem tu sama, chvilkami koukám z okna na kopce, kolem kterých projíždím. Víte, je zajímavé, že jakmile vyjedu kousek za Zlín, je to tu krásné. Louky, lesy, příroda, pohoda... Hraje mi Kelly Clarkson a všechno je zase ok. Teď.

31 days blog challenge - Den Třetí

6. září 2013 v 16:31 | Týnka |  Challenge's
"WHY DO YOU BLOG?"
Tak tedy - proč bloguju/proč mám a vedu blog?
Odpověď mi přijde jednoduchá, ale tuším, že se zase rozepíšu.
Blog byl založen s úmyslem, aby z něj byl blog plný povídek. No, nestalo se tak. Teď si z něj spíše dělám osobní diářek. Ale víte... baví mě to. Sice nevím, kdo to tu čte nebo nečte, nevím jaký máte na moje články názor a nevím ani to, jestli jsem se některým lidem nezhnusila. Protože je pochopitelné, že čím více sem píšu své názory, přesvědčení nebo zážitky, tím více dovoluji třeba i cizím lidem dostat se do mého soukromí a udělat si na mě obrázek dle sebe. Možná se vám nelíbí, co píšu. Možná se mnou nesouhlasíte. Nebo možná ano. Já to nevím, pokud mi to sami nenapíšete. A jak tak vidím, moc často tu komentovací náladu nemáte, abyste mi sdělili svůj názor, takže vlastně vůbec nevím, co si o tom mém rádoby blogování myslíte, ale upřímně, nějak to neřeším.

31 days blog challenge - Den Druhý

5. září 2013 v 19:11 | Týnka |  Challenge's
Pro dnešní den je tu téma "Meaning of your blog name".
Ooo, to se vyřádím! Víte jak vzniklo mé DEMILOVATO-FF.BLOG.CZ ? :)
Vlastně vše začalo tím, že mi kamarádka začala posílat povídky o One Direction. Pak o Justinu Bieberovi. A sestra mi jednou řekla, ať zkusím napsat něco o Demi. Začala jsem psát moji první povídku Like a skysraper. Ale co s ní?
Povídka pro mě? Pro mé kamarády? Ne, chtěla jsem, aby byla pro ostatní fanoušky Diall páru. Ale jak to k nim dostat? Napadlo mě založit blog, který by byl zaměřený přímo na povídky (fan-fictions) o Demi. Nejdřív jsem do toho sama jít nechtěla, ale nabídla se Šárinka jako spolubloger a šla jsem do toho s ní.

31 days blog challenge - Den První

4. září 2013 v 17:53 | Týnka |  Challenge's
Takže - začínáme!
Podle mnou vybraného plánu bych dnes měla splnit "Intro & Recent Photo" tak tedy, dobře, jde se na to!
Měla bych se představit. Většina čtenářů mého blogu sice asi ví, kdo jsem, ale pro ty, kteří sem právě náhodou zabloudili, se tu znovu se zkratce představím. Jmenuji se Kristýna, ale už dlouhé dva roky si nechávám říkat jen Týna - znají mě tak mí noví kamarádi, ty staré stále opravuju, protože 'Kiko' zní trochu jako kdybych byla jedenáctiletá holčička, takový bonbonek.
Je mi 17 let, chodím na gymnázium, miluju Demi Lovato a Justina Biebera. Mám nejlepší kamarádku, která bydlí 400km ode mě. Jsem složitá osobnost a chci být psycholog. Jsem tak trochu z jiného světa. A to by o mně asi stačilo, ale kdyby to někomu bylo málo, hned nalevo mám malý popis mé osobnosti a pod tím odkaz na podstatněji širší rozbor mého já.
A fotku?

31 days blog challenge - seznámení

3. září 2013 v 17:50 | Týnka |  Challenge's
Jedna má kamarádka Brambora (no, vlastně spíše její blog) mě přivedla k těmto třiceti (a více) denním challeng-ím. Opravdu zajímavé skloňování, no. :D Brouzdala jsem po internetu, je jich spousta podobných, já se rozhodla držet jednoho...

- TOHOTO!