Sonny with a chance.

25. srpna 2013 v 17:44 | Týnka |  Diary
Jsem závislá na psaní článků.
you:

ALE VÁŽNĚ!!!


you:

No dobře, na chvilku si dám od gifů pauzu a napíšu vám, co jsem chtěla napsat.
you:

(já musela) - Tak teď už doopravdy.
Když Demi začala svojí karieru v Barney and friends, byla jsem malá a neměla jsem šanci to znát.
Když mi bylo asi 10 let, jela jsem s mamkou někam na chatu - tam jsem poprvé zjistila, že existuje něco jako Disney Channel. O Demi si z té doby nic nepamatuju. Když začal Disney Channel přicházet do módy, rodiče mojí tehdejší nejlepší kamarádky si ho zaplatili, a tak ho Zuzka měla. Začala milovat Miley Cyrus - a tak jsme ji milovaly společně. Já sice Disney Channel neměla, ale ona mi říkala o tom co nového zjistila, poslouchaly jsme spolu její písničky, opravdu jsme ji měly hodně rády. :)
Potom si pamatuju rok 2010 - opět ta stejná chata, opět ten stejný Disney Channel - a reklamy na Camp Rock 2! Je to moje první vzpomínka na Demi. Sice jsem ji už znala z časopisů, ale takto ne. Pamatuju si, že tu reklamu dávali pokaždé, když jsme tu televizi zapli. Upřímně - tehdy mi to pěkně lezlo na nervy. Nezajímal mě žádný další film, proč taky... Nejsem moc filmově založený člověk. Oba díly Camp Rocku jsem viděla o dost později a to už bylo výhradně kvůli Demi.
A teď k té Sonny! - jak jsem už říkala, Disney Channel jsem neměla, takže o nějaké Sonny ve velkém světě jsem opravdu nic netušila. Až když se ze mě stala Lovatic, říkala jsem si, že by bylo dobré se na to podívat, ale nikdy jsem se k tomu neodhodlala, až teď. Na 100% si pamatuju, že jsem viděla u sestřenky jeden díl, mám v hlavě takový obrázek z něj... Až na něj narazím, určitě se tím pochlubím. :D
Včera jsem začala - viděla jsem první 3 díly!

Ach ano, já vím, slabé. Ale každý nějak začínal! :D
Byla jsem z ní naprosto v šoku. Ty její ksichtíky, byla tak strašně roztomiloučká! A i její role Sonny se mi povahově dost líbí! Zamilovala jsem se do Sonny! :D Demi je prostě naprosto úžasná herečka i zpěvačka, o tom není pochyb.
- ňuuuuu! <3
Tak a teď jen takový dodatek na konec.
Jsem hrozně moc ráda, že Demi opět využije svůj herecký talent, tentokrát v další řadě Glee! Těšíme se na to!

A tento článek věnuji Máni Rybářové a mému Kubíčkovi, protože s nima dvěma mám Glee spojené. :)
Tak... a teď se jdu dívat na další díly Sonny! :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama