Demi v Africe

23. srpna 2013 v 10:23 | Týnka |  Vše okolo Demi
O jejím krátkém pobytu v Africe už psali snad všichni. Tak já musím taky.
Jen tak pro začátek - poslední dobou si čím dál více uvědomuju, jak moc jsem s touto silnou ženou spojila svůj život. Kolik mi toho dala, kolik radosti a pýchy. Kolikrát jsem si řekla, že kdyby mě teď viděla, byla by pyšná i ona na mě. A kolikrát jsem brečela nad tím, jak je úžasná. :D zkrátka... je to ta nejlepší osoba pod Sluncem a já jsem šťastná, že právě já můžu hrdě říct, že jsem Lovatic.
Tak... a teď k té již zmiňované Africe. :)


15. Srpna Demi odletěla do Afriky - do Keni. Byla tam až do včerejška/dneška, včera napsala na twitter že odjíždí. Žádné fotky z letiště se zatím neobjevily, takže se možná teprve chystala na odjezd, v každém případě v neděli už by Demi měla být na VMA's (asi).
V Africe s ní byla i sestra Dallas a kamarádka Marissa. Demi tam strávila své narozeniny, pomáhala stavit školu, nosila padesátikilové barely s čistou vodou, hrála si s dětma... Je úžasné, co všechno za těch pár dní stihla.

Afričani pro ni udělali malou oslavu jejích narozenin, Demi dala na keek video. Nemůžu si pomoct, ale je někdo lepším vzorem než ona? Miluju Justina Biebera, ale on na své narozeniny měl pařbu a nakonec z toho byl skandál. Demi je na své narozeniny v Africe a pomáhá tam. Demi, jsem na tebe neskutečně pyšná!

:')
...no a na konec, DEMI BUDE V GLEE! Pořád tomu nevěřím. :')
Have a nice day :) - T.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Olše Olše | 23. srpna 2013 v 13:10 | Reagovat

Krásně napsané :')) Miluju tvůj blog! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama