Dave Days

10. srpna 2013 v 23:27 | Týnka |  Diary
Dnes jsem po dlouhé době najela na jeho youtube kanál.
Vzpomínky, vzpomínky, vzpomínky... A jedna velká chyba - že jsem jej opustila.
Miluji tu jeho šílenost!


Chcete vědět, jak jsem k němu přišla? Skvěle, můžu to někam vypsat! :D Před třemi lety... začíná to jako pohádka! :D ne, teď už vážně.
Před třemi lety kamarádka sdílela na facebooku písničku Olive you. Zamilovala jsem se do ní, pouštěla si ji pořád, zpívala to, učila jsem to sestru, byla jsem jako maniak. Byla to tahle...
Začala jsem poslouchat Dava, jeho písničky, covery, sledovat jeho šílená a ujetá videa, kterými byl tolik odlišný od ostatních. Sdílela jsem jeho lásku k Miley, smála se nad jeho parodiemi. Můj.
Přešla jsem na střední. První dny v nové škole byly... zajímavé. Ale já měla jeho, ráno jsem do školy chodila s píničkami You've been on my mind a What does it take. Milovala jsem je. A jeho další covery, bože! Jeho cover k Next to you se stal mojí srdeční záležitostí, tu písničku jsem tehdy neznala a vlastně doteď ji mám víc spojenou s Davem než s Justinem.
Blížily se Vánoce a přišlo video Deck the halls. Asi nemusím popisovat, jak jsem se do toho zažrala, kolikrát denně to sdílela a kolikrát to přes den ve škole zpívala. Byla jsem trochu magor.
Potom jsem mu založila českou fanpage, i když tehdy jako malá hloupá děvenka jsem ji nazvala 'funpage'.
Založena 13. 12. 2011.

Potom přišel cover k Want U Back s Tiffany Alvord. Bylo to minulé léto, nakoplo mě to a stala se ze mě Tiffanatic. Ano, miluju ji doteď! Ale na něj jsem za tu dobu skoro zapomněla...
A PAK PŘIŠEL DNEŠEK!
Viděla jsem jeho novou parodii, tentokrát na We can't stop od Miley a vzpomněla si, jak ji miloval (a myslím, že ji miluje pořád). Automaticky a bez váhání jsem najela na jeho kanál a nestačila se divit, kolik věcí mi uniklo. Prohlídla jsem pár videí a utíkala mu napsat na twitter a na facebook. Už ho nehodlám nikdy opustit. Nikdy.
Nejsem u konce, chci si dokoukat i ty ostatní videa, poslechnout písničky a znovu rozjet tu fanpage.
Stará láska nerazaví, no ne? :)
A teď dobrou noc... :)
- Týnka.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama