Love song without the love?

3. července 2013 v 10:17 | Týnka |  Jednodílné povídky
Autor: Alice

Už zase. Zase nepřijede. Už mě to vážně nebaví. Vždycky mi slíbí, že přijede, ale vždycky mu do toho něco "náhodou" vletí. Proč mi nemůže rovnou říct, že mě nechce vidět? Nebylo by to jednodušší? Dává mi akorát pořád planý naděje a pak mě opakovaně zklame. Tohle nemám za potřebí. Končím s ním. Už žádné tříhodinové hovory přes skype, žádné telefonáty během dne ani žádné smsky na dobrou noc. Nechám si dál ubližovat, dříve možná ano, ale teď ne.

You're beautiful, but cause me pain
You play my heart like it's a game
And you work so hard to get me just to let me go

Why are you singing me love songs?
What good is a love song, what good is a love song
Without the love

Opět jsme společně prokecali 3 hodiny, i přes Louisovo otravování. Bylo to skvělý. Nemohla jsem se dočkat až konečně přijede. Doufala jsem, že tentokrát to vyjde. Jednou musíme mít oba volno. "Chtěl jsem ti zahrát naši novou písničku. Rád bych věděl, jak se ti libí," řekl náhle a odněkud vytáhl svou kytaru. "Už teď vím, že bude skvělá," nadšeně jsem pronesla. "Je trošku jiná než naše předchozí písničky. Hraje se v ní jenom na kytaru, takže zní akusticky. Zatím jsme jí celou nedokončili, takže ti zahraju jenom mojí část." "Tak spusť, můj slavíku," pobídla jsem ho.

You'll never love yourself
Half as much as I love you
You'll never treat yourself right darling
But I want you to
If I let you know
I'm here for you
Maybe you'll love yourself like I love you,
Oh..

I won't let these little things
Slip out of my mouth
But if it's true
It's you,
It's you,
They add up to
I'm in love with you
And all these little thing

Hned jak dozněl poslední verš, jsem mu zatleskala. "Takže hadám, že se ti líbí," radoval. "Moc. Ten text zní hodně procítěně. Kdo ho psal?" zajímalo mě. "Pokud nějaký textař, tak rozhodně chci na něj kontakt." "Ne. Tohle je právě jedna z mála, kterou jsme psali sami. Tu část, co jsem zpíval, jsem zrovna psal já, proto jsem chtěl, aby si jí slyšela, " svěřil se. "Víš, trochu jsi mě v ní inspirovala," dodal skoro šeptem. Nádherně mě z toho zahřálo u srdce. "Škoda, že tu nejsi, protože jinak bych tě teď asi udusila v objetí." Zasmál se tomu jen. "Tak ti pošlu aspoň pusu," poslala jsem mu vzdušnou pusu. Předstíral, že se jí snaží chytit. Vypadal u toho fakt srandovně. Až ji jakože chytil do ruky, si ji přiložil k srdci.
"Málem jsem zapomněla. Jak to bude zítra? Přijedeš, že jo?" potřebovala jsem vědět. Teď už se netvářil moc vesele. "No víš, na poslední chvíli nám přesunuli rozhovor u Jimmyho Kimmela na zítra. Já...omlouvám se. Dozvěděl jsem se to teprve dneska. Moc jsem se těšil, až tě zase uvidím," vymluvil se zase. Nepotřebovala jsem už víc slyšet. Byla jsem z toho už unavená. Vždy to stejné: nemůžu, něco mi do toho vběhlo, bla, bla, bla..."Ty jsi mi tu písničku zpíval schválně, co? Abych nebyla tak naštvaná, že? Ale moc ti to nevyšlo." "Ne, tak jsem to vůbec nemyslel," přesvěčoval mě dál. "Tohle nemá prostě smysl. Za celou dobu jsme se viděli jednou.Víš, co? Už mi nevolej. Nebaví mě se bavit s někým, kdo mě akorát tahá za nos," naštvala jsem se a zaklapla notebook. "Počkej, já ne-" zakřičel ještě, než jsem skončila hovor.

Chystala jsem se vyrazit do studia. Když nepřijede, využiju ten den nějak užitečně. Navíc jsem včera napsala kousek nové písničky, tak bych ji ráda dopsala a nahrála. Náhle zazvonil u dveří zvonek. Zvláštní. Nikoho jsem nečekala. Doběhla jsem ke dveřím a v nich stál...Niall. Srdce se divoce roztlouklo. Byla jsem úplně vyvedena z míry. "Nialle, co t-" přiložil mi prst ke rtům na znamení, abych nemluvila. "Teď jsem na řadě s mluvením já. Hrozně se ti omlouvám. Nikdy jsem se ti nechtěl vyhýbat. Prostě mi jenom všechno kluci řeknou na poslední chvíli. Nechtěl jsem, aby na mě byly naštvaný, že kvůli mě musí něco rušit," omluvil se. "Nevadí ti, že na tebe budou teď naštvaný?" "Už je mi to jedno. Jednou to zvládnou beze mě. Ty jsi přece mnohem důležitější než oni."
Přiblížil se ještě blíže a já věděla, že nastala chvíla, na kterou jsem čekala. Žeby si naše rty konečně našli k sobě cestu? Dodnes jsem litovala, že se k tomu ani jeden z nás neodhodlal při našem prvním setkání. Od první chvíle se ke mně choval s takovou roztomilou stydlivostí, jako by nevěděl, že naše city jsou vzájemné. Postupem času se ale jeho ostych ke mně zmenšoval a teď už úplně vymizel. Jeho ruka vyhledala můj pas, pevně jsem pohlédla do jeho nebesky modrých očí a naše rty se poprvé setkaly. Něco důležitého jsem si uvědomila: Love song WITH the love.

Girl I see it in your eyes you're disappointed
'Cause I'm the foolish one
That you anointed with your heart
I tore it apart
And girl what a mess I made upon your innocence
And no woman in the world deserves this
But here I am asking you for one more chance

Can we fall one more time?
Stop the tape and rewind
Oh, and if you walk away I know I'll fade
'Cause there is nobody else

It's gotta be you
Only you
It's gotta be you

Only you
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mája:3 Mája:3 | 3. července 2013 v 10:30 | Reagovat

Krásné, úžasně píšeš! :3

2 Andrea Andrea | Web | 4. července 2013 v 15:16 | Reagovat

Ahoj, na mém blogu je soutěž o CD Demi Lovato - DEMI. Tak pokud chceš, tady je odkaz http://ajcin.blog.cz/1306/soutez-o-cd-demi

3 M M | 8. července 2013 v 0:10 | Reagovat

to je romantika.. Hezky píšeš, napiš něco dalšího.

4 alice alice | Web | 17. července 2013 v 15:22 | Reagovat

děkuju vám, určitě ještě něco napíšu a pošlu

5 Love song Love song | Web | 3. srpna 2014 v 11:13 | Reagovat

Ahoj ahoj, na mém odkazu zase pro změnu najdete nový romantický film Love song online ke shlédnutí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama