Like a skyscraper 9. díl

25. června 2013 v 15:40 | Týnka |  Like a skyscraper
Díl: 9
Autor: Týnka

Než mě stihl Niall dohonit, stála jsem už v altánku jednou rukou opřena o sloupek. Všude kolem to vonělo čerstvě posečenou trávou a s mými vlasy si lehce pohrával větřík. Bylo by to dokonalé, kdybych teď nebyla celá napnutá očekáváním, co na mě Niall vybalí.
"Hlavně nebuď naštvaná jo?" ujišťoval se Niall naposledy, propletl naše prsty a konečně byl připraven říct mi pravdu. "Takže... Paul nás dva neschvaluje, víš?" podíval se na mě a čekal na mou reakci. Pozvedla jsem obočí a rukou naznačila, aby pokračoval a vysvětlil mi proč. Pochopil. "Liam a Dan jsou spolu už dlouho, Loui a El také, Zayn a Perrie se znají díky X-factoru a už tehdy se o nich spekulovalo, proto tyhle tři páry Paulovi nevadí. Když jsem mu ale řekl, že bych tě chtěl zítra veřejně představit jako svou přítelkyni, dost ho to vzalo, protože mě mají fanoušci zafixovaného jako toho hodného, roztomilého, ale bez přítelkyně. Takový ten věčně hodný, věčně sám. Ty samotná mu nevadíš, ale bojí se mediálního útoku na tebe. A hlavně když někdo kapele sebere toho, který byl už od začátku tak nějak mimo vztahy a tudíž byl fanouškům nejblíže, tak z toho asi zrovna dvakrát dobré ohlasy nebudou. Jemu je náš osobní život jedno, normálně nám do ničeho nekecá, ale snaží se udělat všechno pro dobré jméno kapely. Když jsem o tom mluvil s kluky, říkali, že si myslí, že se nám to bude snažit rozmluvit. Tak asi proto je tady." odmlčel se a pohledem provrtával podlahu v altánku. Vyjelo to z něj docela rychle.
"A tvůj názor je jaký? Chceš nás i přes to všechno představit nebo to chceš radši tutlat?" zeptala jsem se a trochu se pousmála, aby věděl, že já přežiju všechno, hlavně že můžu být s ním. Ačkoliv je to překvapivé, vůbec mě to nevyvedlo z míry. Možná bych měla být naštvaná, že nám Paul dostatečně nevěří, ale momentálně mi to je volné.
"Já to dál chci říct veřejně, proto se to Paulovi nelíbí." uchechtl se. "A taky mám konečně možnost zbavit se té sladké nálepky, která je sice pro dobro kapely fajn, ale mě už to dávno přestalo bavit. Takže můj názor je jasný, teď chci slyšet tvůj." řekl a pootočil se více ke mně. Vzal jeden pramen mých vlasů do rukou a začal si s ním pohrávat.
"Já s tebou souhlasím." věnovala jsem mu upřímný úsměv. Přisunula jsem se blíže a opřela se hlavou o jeho hrudník.
"Takhle se mi mnohem líp hraje s tvými vlasy!" zasmál se, jednou rukou mne objal a druhou si stále pohrával s tím pramenem mých tmavě hnědých vlasů. "Takže si budeme stát za svým, ano?"
"Ano. Média se o nás budou zajímat jen chvilku, pokud nebudeme dělat nic skandálního a tvé fanynky to budou muset přežít." ušklíbla jsem se při představě závistivě rozzuřených Directionerek, hledajících každou mou chybu.
"Docela se jich bojím, ty jsou všehoschopné!" zasmál se Niall. "Aby si na tebe někde nepočkaly a nespáchaly atentát!" rozesmál se ještě víc nahlas a přitom mě pevně stiskl paží. Zasmála jsem se s ním a věnovala mu letmou pusu na tvář.
Ještě minimálně dalších deset minut jsme si utahovali z některých Niallových šílených fanynek, s důvtipem přemýšleli nad všemi záludnostmi, které nám mohou způsobit a smáli se jim, že nás stejně nerozdělí. Bylo nám fajn, než jsme uslyšeli blížící se hluk.
"To budou asi kluci, pššššt. " pošeptal mi Niall a přikrčili jsme se ke stěně altánku. Čím blíže jsme slyšeli kroky, tím více hlasy utichaly.
"Baf! Všechny nás hrozně moc překvapuje, že jste tady, jojojo!" neodpustil si Zayn ironickou poznámku, když s kluky vešli za námi do altánku.
"Dost legrácek, nepřišel jsem jen tak pro srandu." ozval se mnohem starší, hlubší a odměřenější hlas zezadu a pomalu k nám přišel i Paul. Niall se hned narovnal a trochu mě od sebe odstrčil, zároveň mi ale pevně držel ruku.
"Ale... Ahoj Paule!" trochu se zadrhl. Malinko se mu vytratila barva z tváří. A úsměv? Ten zmizel úplně. Kluci mají z Paula asi hodně velký respekt. Ostatně, kdo ne...
"Seznámíš nás?" jednoduše přešel Paul rovnou k věci. Nemám ráda zbytečné protahování, tak snad to bude brzy za námi.
"Jasně." přikývl můj blonďáček a vstal. Jelikož mě stále držel za ruku, něžně mě vytáhl do stoje. Potom teprve ji pustil. "Demi, to je Paul, náš hlavní manažer. Paule, to je Demi, moje nová přítelkyně." pokynul a já si s Paulem podala ruku. Docela pevně, ale zase ne moc, mě stiskl. Díval se mi přitom do očí, sám je měl zeleno-hnědé, možná spíše do šeda, takové nevýrazné. Hnědé vlasy končící někde za ušima, velký nos a vrásky kolem očí a na čele. Takový čtyřicátník. Zato styl oblékání měl naprosto prvotřídní - tmavě modré kalhoty, světle modré tričko a na něm elegantní černé sako, pár doplňků a za ušima zastrčené sluneční brýle. Šel z něj respekt, zároveň byl ale docela sympatický.
"Těší mě, Demi. Slyšel jsem toho o tobě už spoustu, máš skvělý hlas. No, ale teď jsem zde kvůli něčemu jinému. Seznámil tě Niall se situací?" celou dobu se mi upřeně díval do očí.
"Ano, řekl mi v čem je problém, ale jsme oba stejného názoru."
"Toho jsem se bál nejvíce. Alespoň ty bys Demi mohla mít rozum, když on ho nemá!" trochu zvýšil hlas a rukou si naštvaně prohrábl vlasy.
"Ale on ho má!" dupla jsem si. Nebude mi vymlouvat mé přesvědčení, není mi pět, aby po mě mohl křičet, že jsem nerozumná. Navíc mě zná sotva minutu.
"Ne, nemá. Chodíš s klukem z momentálně nejchtěnější a nejsledovanější světové kapely, uvědomuješ si to, holka?" rozpřáhl se rukama a divně svraštil čelo, jako by na něm snad chtěl pro výstrahu z vrásek vykouzlit otazník.
"Ano, samozřejmě že si to uvědomuji. Ale to, že jsou nejchtěnější neznamená, že nemůžou mít přítelkyně!" naštvala jsem se.
"Neznamená, ale když někdo fanouškům sebere jejich miláčka, co jim zbyde, hm?" vyjel po mně a já už se neudržela. Pustila jsem Niallovu ruku a zuřivě přistoupila k Paulovi ještě blíž.
"Pořád budou kapela!!" zvýšila jsem hlas až do zuřivé tóniny a vychutnávala si jeho překvapení. Paul se nejspíše trochu zalekl a malinko odstoupil. Ale já pokračovala... "Zkusil jste se někdy toho miláčka zeptat, jestli mu tahle role vyhovuje? Jestli třeba nechce taky trochu zlobit? Oblíbenost kapely je jedna věc, ale pokud Niall bude celý život hrát, že je to ten hodný kluk, co miluje své fanoušky a žádnou holku si nepřipustí k tělu, myslíte, že bude takhle šťastný?! Ne, nebude!" vykřičela jsem se a tím, že se ze mě dostala tato lavina emocí, jsem se mohla v klidu otočit a posadit se na lavičku. Rozhlédla jsem se a zjistila, že se všech pět členů kapely a jejich manažer pomalu ani nemůžou nadechnout překvapením. Šikovná holka! Byla jsem na sebe pyšná, mé podvědomí mě s úsměvem poklepávalo po rameni.
"Ni... Nialle, proč jsi to nikdy neřekl?" ozval se první Liam. Ten snad ani nebyl tolik překvapený z mého výstupu, jako ze zjištění, že se Niallovi nelíbí jeho maska. Vypadal trochu zdrceně, jako by ho to mrzelo.
"Protože." zašeptal potichu můj blonďáček a konečně se donutil k pohybu. Přisedl si ke mně a objal mě pravou rukou.
"Něco na tom bude..." řekl zamyšleně Paul a tím mi dal jasně najevo, že jsem ho o tom donutila přemýšlet. Trochu vítězně jsem se pousmála. Jeho rozzuření bylo pryč, přišel na řadu tajemně zamyšlený Paul.
"Takže modrookáč už nechce být hodný kluk!" zasmál se Louis. "Tak kámo, chceš lekce zlobení?" zazubil se na nás. I když to byla trochu nemístná poznámka, dokázala skvěle odlehčit situaci, která zde vládla. Kluci se začali smát a vtipkovat, ale Paul stále stál na místě a civěl do země. Niall neodpověděl a když jsem se na něj podívala, našla jsem jeho oči přilepené na mém obličeji. Pokusila jsem se o roztomilý úsměv. Trochu ho to probralo.
"Ne, díky, já si vystačím sám." odsekl Louimu a hned se stal terčem dalších vtípků.

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Nejoblíbenější povídka na blogu?

Like a skyscrapers
Stay Strong
Who I am?

Komentáře

1 Anet Anet | 25. června 2013 v 22:18 | Reagovat

Super :3 všetky diely ♥

2 Marci L. Marci L. | Web | 2. července 2013 v 13:45 | Reagovat

Jsem tak happy, že je tu další díl:)

3 miriam miriam | E-mail | 16. července 2013 v 13:26 | Reagovat

kedi dalšie

4 sam sam | 4. srpna 2013 v 12:02 | Reagovat

super kedi bude dalšie

5 Já | 30. března 2014 v 13:07 | Reagovat

kdy další ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama