Červen 2013

Like a skyscraper 9. díl

25. června 2013 v 15:40 | Týnka |  Like a skyscraper
Díl: 9
Autor: Týnka

Štěstí jménem Lucy

13. června 2013 v 18:56 | Týnka |  Diary
Dnešek je zvláštní.
Jedu ze školy, ještě stále znuděná poslední hodinou a přemýšlím. Přijde mi SMSka od nejlepší kamarádky Lucy, ve které stojí:
Myslim ze az prijdes na fb tak se poseres :D uz je vyhlasena ta soutez s Demi :P vyhrala to jedna totalni pica... no.. nechtej radsi vedet :X
Ach, tak tedy pěkně děkuji za informaci. Zklamaná a vytočená vystupuji z trolejbusu, loučím se se spolužáky a popocházím pár kroků k jednomu z nich, se kterým spolu jezdíváme dál domů, bydlíme od sebe kousek.
,,Jsem nasraná." oznámím mu jako varování, aby věděl, co ho bude čekat.
,,Zase? No... tak poslouchám." opět si zahrál na psychologa. Je schopný se mnou celou hodinu rozebírat moje nálady a příčiny, které je způsobily. Občas je to na facku.
A tak mu vyprávím o soutěži o celou diskografii mé oblíbené zpěvačky Demi Lovato, o tom, kolik lidí jsem donutila, aby se zaregistrovali na Bravu a soutěžili - kvůli mně. A o tom, že to určitě zase vyhrála nějaká dvanáctiletá Maruška, která sotva ví, kdo Demi je a co má za sebou.
Tak se mi trochu smál... Ale nakonec jsme se začali bavit o něčem jiném a nálada se mi zlepšila.
Přijdu domů, utíkám na facebook a doufám, že se dožiju dalšího dne a nešvihne to se mnou. Chyba, málem se to stalo. Na první stránce na facebooku na mě vyskočí příspěvek, který dala Lucy do Lovatics skupiny...
Tak se mi zdá že Týna dostane nejkrásnější dárek nevím k čemu. :-)
Louicy, to je jméno mé... no nechápu.... a Týna asi umře, až přijde na fb! :D
No nechápou to... o.O ani trošku jsem nedoufala...
- šok. COŽE? LUCY TO VYHRÁLA? Rychlostí pomalého počítače jsem se přemístila na stránky Brava a fakt - jedním ze tří vítězů je Louicy (tak si Lucy nechává říkat). A tak jsem si asi pětkrát četla tu větu Týna dostane nejkrásnější dárek.
Panebože!!! Já budu mít celou diskografii Demi! :O
Rozbrečela jsem se.Úplně na férovku jsem se rozbrečela. Potom jsem si pustila nějaké písničky Demi a nevěděla, jestli se smát nebo dál brečet. Nakonec jsem to rychle napsala spolužačce a tančila na naší chodbě a zpívala. Jako magor. No a?
A tak je moje nejlepší kamarádka tou ,,Maruškou".
Lucy, děkuju!
Bez ní bych teď byla... asi hodně zklamaná. Musím říct, že do této soutěže jsem vkládala velké naděje. Věděla jsem totiž, že když to nevyhraju přes tohle, tak snad nikdy nebudu mít všechny její CDčka. Možná jedno, dvě... Ale moje maminka tohle moc nepodporuje, protože prostě k čemu mít CD když se to dá stáhnout na internetu? Má pravdu, ale ta hmotná hodnota je pro mě mnohem víc. Z toho důvodu jsem hecovala kamarády, aby se na Bravu registrovali a soutěžili kvůli mně. A... ono se to nějak povedlo O.o
Je v tom snad osud, ale PŘESNĚ PŘED ROKEM si mě díky té stejné osobě follownul na Twitteru Cody Simpson. To byl taky obrovský šok. Co bude příští rok?
Ta osoba mi dává tolik, že to nejde ani popsat. Miluju ji... a prosím, nikdy mi nedovolte ji vyškrtnout z mého života.
Děkuju za přečtení... Vaše Týna + Lucy :)

Videa...

11. června 2013 v 20:53 | Týnka |  Diary
Nějak se nám v Lovatics skupině rozmáhá dělání videí, a tak jsem i já musela přispět k natáčení odpovědí na všemožné otázky... Vzniklé "produkty" jsou zde.. :)
¨

Romové, stromové

10. června 2013 v 20:42 | Týnka |  Témata týdne
Ne, netuším, proč jsem článek pojmenovala takto. Zkrátka mi ty básničky lezou na mozek.
Romové - národnostní menšina, přesto se o nich mluví více, než o typických češích.

Poezie po Týnovsku

4. června 2013 v 17:55 | Týnka |  Diary
Sedím a píšu si čtenářský deník. Pak už jen sedím. Po nějaké chvíli si uvědomím, že jsem se asi zasekla a nechápu, proč jsem dvacet minut nenapsala ani slovo. Prostě jsem přemýšlela, hlava mi tak občas vypne... A v tom mě začnou napadat rýmy. Vytáhnu papír a začnu zaznamenávat mé myšlenkové pochody - formou veršů. Sama jsem překvapena, kolik toho ze mě padá, a tak mám po čtyřech minutách počmáraný celý papírek.