Životní krok

30. května 2013 v 16:27 | Týnka |  Diary
A je to tu, udělala jsem velkou změnu.
Nedávno jsem vám psala, že budu brzo dělat velmi výstřední změnu vlasů, tak, je to doma. K mému neštěstí se mi den před chystaným ,,zákrokem" ozvala jedna Brněnská modelingová agentura a tramtadadá, moje plány se během chvilky sthly úplně přehodnotit. Chtěli po mně více fotek, tak jsem jim poslala pár těch profi-výtvorů ze studia, ale upozornila je, že se brzo chystám udělat velkou změnu. Nepřekvapilo mě, když mi odepsali, že změnu nedoporučují, protože pro modeling jsou dlouhé vlasy důležité.


Zamyšlení - tak proč tedy Miss ČR vyhrála holka s krátkýma vlasama?
Dle mého názoru by se ta dívka tolik neprosadila, kdyby měla dlouhé vlasy. Ale přesně to, že byla jako jediná krátkovlasá a zvýraznilo jí to krásu obličeje, si ji lidé zvolili za Miss. Byl to průlom, první Miss s krátkýma vlasama. Ach, jak inspirativní...
Zpět k agentuře - vykašlala jsem se na to, napsala jim lehce arogantní odpověď a bylo vyřešeno.
Samotné stříhání?
Byla jsem šíleně natěšená! Šly jsme do toho společně s mojí nejlepší místní kamarádkou. Obě dlohovlasé brunety, i když ona to měla ještě o dost tmavší a ty vlasy neměla tak dlouhé jako já, stejně to byla změna...
Strávily jsme tam 4 hodiny! :D
S mými vlasy byl trochu problém (což nikdo nečekal) protože mi nechtěla chytnout barva. No, ale nakonec se to povedlo a máme obě krátké vlasy, ona červené, já blond s červeným melírem. :) Musím uznat, že stříhání našich krásných pěstovaných vlasů, bylo bolestivé.
Chcete srovnání?
Týna předtím:
Týna TEĎ! :)
... :)
Fotky jsou ze včerejška... Dnes jsem se víc namalovala, dala si červené naušnice a wohou, musím uznat, že mi to sluší! :D
Ve škole měli všichni infarkt.. No, znáte to. Tak se zatím mějte pěkně, já už valím do kina. Zatím čau, Vaše Týna :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kerry Kerry | Web | 31. května 2013 v 21:59 | Reagovat

Teď ti to opravdu sluší.. vypadáš starší jak předtím.. na tý agentuře udělali chybu, že ti tu změnu neschválili, ale dobře, že sis šla za svym :D :)

2 Rosie Rosie | 2. června 2013 v 14:46 | Reagovat

Dala by jsi sem i fotku kamarádky? Strašně mě zajímá jak vypadá ona :D Tobě to fakt sluší, sice se mě tvoje dlouhý vlasy líbily víc ale strašně tě obdivuju jak si jdeš za svým! :)

3 alice alice | Web | 3. června 2013 v 21:22 | Reagovat

Dobře, že si stojíš za svým. Myslím, že ti to moc sluší. Je to něco neobvyklého a zároveň skvělého. Taky se teďka jdu ostříhat a taky si je nechám dát kratší, ale ne tak hodně jako ty, po ramena. A taky mi to pořád vymlouvají, jaká je to škoda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama