CZ & SK Lovatics - Společná povídka!

21. května 2013 v 16:59 | Týnka |  Okolo blogu
Všimla jsem si, že je spousta z vás orientovaná na psaní povídek. Baví vás to, navzájem svoje povídky čtete, je to pěkné. A tak mě napadlo, udělat jednu SPOLEČNOU POVÍDKU! :)


Domluvíme se na společném čase a dnu - já bych navrhovala třeba tento pátek 24. 5. v 17:00 - a na skupině se pod jedním příspěvkem zkusíme domluvit na nějaké osnově příběhu. Každý si promyslí nějaké nápady, o čem by povídka měla být, o hlavních postavách atd. a probereme to. Společně dáme dohromady osnovu příběhu, jak by se to mělo odehrávat a já to všechno sepíšu a dám sem na blog. Od této osnovy se bude odvíjet celý příběh, nebude moc konkrétní, ale vybočovat se z ní nebude. Samotný příběh se bude určitě rozvíjet sám, věřím ve vaše nápady, že z toho uděláte atraktivní a rozumnou povídku. :) První díl povídky napíšu nejspíše já, abyste zhruba věděli, jak to má být dlouhé, domluvíme se na formě psaní (ich-forma bude asi nejlepší) a poté se bude určovat další autor podle prvního komentáře. Každé dva týdny v neděli se bude zveřejňovat nový díl povídky a budete mít všichni šanci se zapojit! :)
Chceš se zúčastnit psaní povídky? Pokud chceš být tím, kdo bude dál rozvíjet příběh, musíš sledovat děj povídky a při zveřejnění nového dílu být první, kdo ji okomentuje. Do komentáře napíšeš své jméno a názor na konkrétní díl povídky, u kterého budeš komentovat. Jméno se bude udávat z toho důvodu, aby někdo nenapsal deset dílů a někdo žádný. Poté budeš mít 14 dnů na to, sepsat jeden díl povídky a poslat mi ho na e-mail demilovato-ff@seznam.cz
Nikdy nebude psát dva po sobě jdoucí díly jeden autor!
Všichni budete mít možnost se trochu prosadit, ukázat všem co ve vás je a získat si nové kamarády a "fanoušky". :)
Doufám, že se vám to bude líbit a že se v komentářích vyjádříte, za každý nápad nebo připomínku budu vděčná. :)

- jen Vaše, Týnka :)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama