Čas na změnu!

25. května 2013 v 19:07 | Týnka |  Diary
Je mi sedmnáct, měla bych se chovat rozumně - ach, tuhle větu si kladu až příliš často. Ještě před tím, než jsem oslavila mé sedmnácté narozeniny, truchlila jsem nad tím, že až mi bude sedmnáct, měla bych se chovat dopěle. Ano, mám v mnoha ohledech vyspělé názory, ti kteří mě znají jen přes internet tvrdí, že se chovám až na 20... ALE!


Na internetu možná působím chytře a rozumně, věřte ale, že realita je úplně někde jinde! Jsem šílenec, nad každou výzvou sice nejdřív přemýšlím, ale nakonec do ní stejně jdu po hlavě a jsem odvážnější než většina mých přátel.
Však proč si neskočit do fontány na náměstí? Proč si neproběhnout jezírkem? Proč nejít jednou do školy převlečená za bonbón? Proč se neostříhat? Dá se dělat spousta šíleností. :)
Pořád je mi sedmnáct a říkám si, že bych se na to měla chovat. Ale když já nechci! Rozumně a kultivovaně se můžu chovat ve čtyřiceti, teď ale rozhodně ne! No a co, že nezapadám k těm dámičkám říkajícím si elita. Užívám si život víc. No a co, že jsem hlasitá? No, tak se prostě směju - já totiž neustále mám čemu. No a co, že chodím po ulicích a zpívám? Jen ať si lidi myslí, že jsem ožralá nebo zhulená, já to ale k dobré náladě nepotřebuju.
IT'S TIME TO CHANGE!!
Nestyďte se ukázat, co ve vás je. Nestyďte se udělat blbost, nebo splnit si sen. Nestyďte se za to, co máte rádi!
No, tak jdu do školy s tričkem na kterém je Justin Bieber. A CO? Mám se posrat z těch nenávistných pohledů? Já ho mám ráda. Pár namyšlených slepiček a pár hustých emo týpků mi můj názor rozhodně nesebere. Jen ať se čumí, nikdy totiž nedokážou to co on.
A takhle by se dalo vypisovat dál a dál...
Jo a mimochodem, příští týden už vám místo dlouhovlasé brunetky bude psát krátkovlasá blondýnka. :) Taky hec. :D Už se na to těším, bude to změna. Takže zatím... čágo belo! :D :P
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 akcuL akcuL | 25. května 2013 v 19:20 | Reagovat

MNO ...tak ty se opravdu nezdáš. :D

2 Natt* Natt* | Web | 25. května 2013 v 19:20 | Reagovat

Mě je 16 a nejradši bych se vrátila do svých tří let. :D Strašně se netěším až budu muset vydělávat a živit se.

3 Weni Weni | Web | 27. května 2013 v 21:54 | Reagovat

Ahoj :) U mě na blogu probíhala kontrola a náběr affiliates a tak budu ráda když si přečteš tento článek http://fanlovato.blog.cz/1305/kontrola-a-naber-affiliates-vyhodnoceni

Jinak hrozně moc děkuju za všechno co si mi napsala! Udělalo mi to strašnou radost :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama