Lovatics v trendech na Twitteru

6. února 2013 v 14:47 | Týnka |  Vše okolo Demi
Před více než měsícem jsme se spolu s kamarádkou domluvily, že se spojíme s Lovatics z nějaké další země a pokusíme se o celosvětový trend na Twitteru. Nakonec jsme se domluvili s Poláky a byla založena tato událost.
Měli jsme měsíc čas na sehnání lidí, a tak začlo velké spamování. České, Slovenské i Polské facebookové stránky, skupiny, blogy... Snažili jsme se, aby se událost dostala ke všem. Párkrát jsme se setkali s zápornými odpověďmi, že to nemá smysl, že nám to k ničemu nebude, že se nám to nikdy nepovede...
Doteď nepochopím Lovatics, kteří jen fňukají nad tím, že Demi zatím neplánuje žádný koncert v ČR a SR, ale copak vy byste na jejím místě plánovali? S přístupem 'čekat a doufat' se nedocílí vůbec ničeho! Copak svět o českých nebo slovenských Lovatics ví? Jsme nějak výrazní? NEJSME! Modlit se nestačí, je zapotřebí konat. A potom když se najde pár jedinců, kteří se snaží něco pořádného udělat, smetete to pod stůl s tím, že je to zbytečné. Můj názor je ten, že ti co ani nechtěli pomoci jsou jen líní. Je potřeba doufat, mít v sobě naději, věřit tomu a konat.
To už ale odbočuji. Takže... Negativní názory nás ovlivnily asi jen tím nejlepším směrem. Já sama jsem začla pracovat ještě více, abych těm kteří to kritizovali dokázala, že na to máme a že se nám to povede. Denně jsme s holkama několikrát sdílely událost na všech možných stránkách, sháněly lidi... Takže bych tímto chtěla moc poděkovat všem, co se na tomto podíleli, protože nebýt nich, tak tam není ani zdaleka tolik lidí a nepovedlo by se to.
V ten osudný Den D - 2. 2. 2013 jsem byla potěšena slíbenou pomocí od Beliebers. Našlo se docela dost těch, kteří rádi pomohli. Tímto jim děkuji. A za druhé chci také moc poděkovat mému dobrému kamarádovi Dannymu, který burcoval Smilers. Od těch se nám také dostalo velké pomoci, děkujeme. :)
Když se začínalo s trendováním, byla jsem napnutá. Když jsem ale viděla kolik lidí to na twitteru píše, byla jsem překvapena. Danny mi do chatu napsal ,,To dáme, už mám více než 40 retweetů!" a tak jsme to dali. Asi po čtrnácti minutách, které mi teda uběhly šíleně rychle (myslela jsem že to byly snad jen 3 minuty) jsem v trendech uviděla tu naši větu. Byl to šílený pocit, všichni jsme se radovali. Sice jsme to neudrželi moc dlouho, ale byli jsme tam. Několik milionů lidí mohlo vidět, čeho jsou čeští, slovenští a polští Lovatics schopní. Moc Vám všem děkuji, bez Vás by to nešlo. :) Jsem na nás nesmírně moc pyšná. Příští trendování (naplánované na 16. 2.) doufám ukáže, že se udržíme ještě dýl. :)
Miluji Vás!! :) - jen Vaše Týnka.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bailey* » the-lying-game.blog.cz Bailey* » the-lying-game.blog.cz | Web | 6. února 2013 v 14:57 | Reagovat

Páni tak to gratulujem :)

2 Marci Marci | Web | 7. února 2013 v 20:04 | Reagovat

:) je úžasné, co všechno můžeme dokázat, když se spojíme:) ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama