Who I am? - 2. díl

23. ledna 2013 v 17:17 | Týnka |  Who I am?

Who I am? - 2. díl

Autor: Maruška

Tak tady je pokračování... foufám že se vám líbí. Teď už jsem si chyby opravila tak byto mělo být správně. :) Jinak děkuju že čtete! :)
Den 2.
Vzbudila jsem se až ráno a nikdo nebyl doma. Na nočním stolku jsem měla snídani. *Jak se sem mamka dostala bylo zamčeno.* honilo se mi hlavou. Radči jsem se pustila do snídaně. Pod talířem se salátem byl vzkaz:
AHOJ, DEMI NIKDY SE NA NOC NEZAMIKEJ BŮH VÍ CO BY SE STALO, ASI TĚ ZAJÍMÁ JAK JSEM SE SEM DOSTALA A NA TO MÁM LEHKOU ODPOVĚĎ MÁME TOTIŽ NÁHRADNÍ KLÍČE. DNESKA BUDEŠ CELÝ DEN SAMA DOMA TAK TU HLAVNĚ NEDĚLEJ ŽÁDNOU VELKOU PÁRTY! MÁMA
Když jsem to dočetla vzpomněla jsem si na včerejšek a na písničku kterou jsem složila. Sedla jsem si ke klavíru a zahrála jsem si ji. Když jsem přemýšlela nad názvem někdo mi volal. Byl to JOE!!! Koukala jsem na mobil jak zděšená a típla jsem mu to. Poté jsem si opět přehrávala v hlavě naše šťastně chvilky a náš rozchod. Brečela jsem a věděla jsem že když se zase pořežu uleví se mi. Ano udělala jsem to. Znovu jsem sledovala kapky krve na mé ruce. Usmívala jsem se u toho a ani nevím proč. Když jsem si uvědomila že s ním budu muset ještě absolvovat turné musela jsem se říznout ještě jednou. *Zkazil ti život, zabij se* říkal můj mozek. Hrozné ale už jsem se jím nenechala radit. Žiletku jsem položila ruku umyla a obvázala sedla na postel a měla chuť poskládat nějkou pecku která strhne všechny Jonatics a budou moji. *Tahle písnička strhne i Jonase na kolena. Jsem silná a vysoká jako mrakodrap na mě nemá, mě nesrazí. Počkat, jako mrakodrap.* honilo se mi hlavou. Když jsem se dívala z okna text nové písně která všechny porazí na kolena se mi honil hlavou že jsem ani nepostřehla všechny slova která moje mysl vymyslela. Najednou začalo pršet. Otevřela jsem dveře na balkon vešla na něj a zahřívala jsem se teplými kapkami deště. V tom byl můj text na světě začala jsem zpívat:

Skies are cryin', I'm watchin'
Catching teardrops in my hands
Only silence, as it's ending, like we never had a chance.
Do you have to make me feel like there's nothing left of me? …. ¨
Když jsem dospívala konec, nahlas jsem vykřikla: "SKYSCRAPER" . Vešla jsem do pokoje koukla se na jizvy a uvědomila si že zas tak silná nejsem. Ještě nemám vyhráno. Vzala jsem můj deníček s písněmi a zapsala si novou písničku z názvem SKYSCRAPER. *Tak a je hotovo Demi.* řekla jsem si v duchu a koukla na hodiny. "Bože musím zavolat manažerovi." Vykřikla jsem. Když jsem vzala do ruky mobil nestihla jsem ho ani vytočit protože už on volal mě. "Ahoj Demi, mám novinku! Mám jen chvilku takže to řeknu hned. Sbal si kufry turné s Jonasama bude už zítra.!" Řekl a típl mi to. *Cože, já se s ním uvidím už zítra? No to nemyslí vážně? Nemůže mě takhle vidět. Jsem hnusná. Co když se rozhodl že se udobříme? A já se mu ukážu takhle a on změní názor. Přemýšlej Demi musíš do zítřka zhubnout.* říkala jsem si a hledala různé věci, které budu potřebovat. BLIK *No jasně Demi včera když ses vyzvracela tak si byla hned hezčí!* řekla jsem si a zamířila k záchodu. Když jsem s naklonila uvědomila jsem si že to budu muset dělat po každém jídle. *Fůůj, že tě to baví si pořád strkat prsty do krku!* říkal můj mozek "Tak si to krucinál zapamatuj že po každém jídle musím zvracet!" vykřikla jsem přes celý barák a uvědomila si že jsem se asi fakt zbláznila!
"Demi! Jsi doma přijela jsem trochu dřív volal mi tvůj manažer že zítra už odjíždíš!" vykřikla máma "Ano jsem mami právě se balím!" řekla jsem a okamžitě jsem na sebe nandala mikinu abych zamaskovala jizvy. "A nechceš pomoct? " zeptala se máma "Ne ani ne, ale potřebuju abys mi vyprala ještě nějaké oblečení!" řekla jsem když jsem šla po schodech dolů. *Mamka se nesmí dozvědět že dělám takové blbosti* říkala jsem si v duchu. "Ráda ti to vyperu zlato! A nezapomeň bude to dlouhé takže vždycky když budeš chcít odjet máme pro tebe připravené letadlo. Ano?" řekla a držela moje ruce "Ano, mami neboj." Řekla jsem a dala jsem jí pusu. "Teď si běž odpočinout zítra musíš brzo vstávat." Řekla mamka a já ji poslechla. Lehla jsem si zavřela oči a usla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama