Who I am? - 1. díl

23. ledna 2013 v 17:15 | Týnka |  Who I am?

Who I am? - 1. díl

Autor: Maruška

Den 1
"Ok, to nezvládnu… sedim tu v koupelně s žiletkou ruce sama doma, proč mě ten idiot opustil já s ním chtěla žít.." říkala jsem si a cítila jsem studené slzy na mé tváři "…chtěla jsem s ním zůstat mít s ním děti ale ten debil mě zradil!" brečela jsem z plných plic a žiletku jsem pomalu pokládala na své zápěstí. Když už jsem cítila tlak na své ruce zavolala na mě máma: "Demi pojď se naobědvat!" okamžitě jsem žiletku odložila ze zápěstí a hodila do umyvadla, utřela jsem si slzy a přemýšlela proč mi dal kopačky. *Co když se mnou nechtěl žít protože jsem tlustá!* honilo se mi hlavou. Když jsem seběhla schody dala jsem mámě pusu. "Demi! Ty si brečela?" zeptala se mě máma. "Ne mami jenom jsem spala." Řekla jsem klidný i když roztřepeným hlasem. "Ach zlato já tě vzbudila promiň." Řekla máma a dala mi pusu na čelo.
Na oběd jsme měli kuře s rýží. "Mami víš co já si to vezmu nahoru, musím stejně zavolat Miley a pozdravit ji když přijela z turné!" řekla jsem a vzala i jídlo. "Dobře broučku a zavolej mi Madiie ano?" řekla a nandávala Maddie jídlo na talíř. "Jasně mami neboj!" řekla jsem s zaklepala na dveře do pokojíčku Maddie! "Maddie máš jít na oběd!" zařvala jsem přes dveře. Nikdo se neozíval tak jsem zašla do svého pokoje a začala zase přemýšlet nad naším rozchodem. *Jestli mě nemá rád jenom proto že jsem tlustá neměla bych jíst.* říkala jsem si v duchu a čuměla na jídlo. "Ok , to zvládnu když to s ním nic hroznýho se nestane." Řekla jsem si potichu a začala jíst. "Wow já to snědla." Řekla jsem si po jídle, když jsem nesla talíř do kuchyně. Nikdo tam nebyl. Viděla jsem že v pekáči byl ještě zbytek masa tak sem si ho vzala do pokoje. Sedla jsem si na postel a koukala na kuře, jediné maso které mi opravdu chutná a i přes to e jsem vegetariánka si ho ráda dám. Začala jsem přemýšlet nad Joem a říkat si že jsem se moc najedla a že když mě uvidí znechutím se mu ještě víc. Vyhodila jsem kuře do koše a koukala na své břicho. *Musím to ze sebe dostat, snědla jsem toho moc.* říkala jsem si v duchu a zamířila v do mé koupelny. V umyvadle jsem viděla žiletku a vzpomněla jsem si na Joa. Sklonila jsem se nad záchod a přemýšlela jestli to mám vůbec udělat. *Udělejto Demi nebo tě nikdy nikdo nebude mít rád, dělej strč si prsty do krku… !* říkal mi můj mozek a já to udělala. Nadávila jsem se a začala jsem zvracet. Když jsem si stoupla umyla jsem si pusu a přemýšlela znovu nad Joem. Začala jsem zase brečet a v hlavě mi běhala jedna věta pořád dokola: "Nechci se bát, chci se probouzet s pocitem že jsem dnes krásná a vědet, že jsem v pohodě, protože každý je svým způsobem perfektní, tak to vidíš"... sedla jsem si ke klavíru a začala hrát a zpívat:

I'm losing myself
Trying to compete
With everyone else
Instead of just being me
Don't know where to turn
I've been stuck in this routine
I need to change my ways
Instead of always being weak..
*ŤUK, ŤUK*
Přestala jsem hrát utřela jsem si slzy a řekla: "Dále." Byla to Maddie přinesla mi puding. "Jé díky Maddie." Řekla jsem a položila ho na klavír. "Demi co jsi to hrála? Bylo to super!" řekla Maddie s úsměvem od ucha k uchu. "Ale, asi zase začínám mít chuť k skládání. A teď běž abych to doskládala." Řekla jsem a otevřela Maddie dveře. Zamkla jsem a skládala jsem dál, když najednou jsem uslyšela zvuk mého notebooku že chce nabýt. Zapojila jsem ho rozhodla se že se kouknu na twitter. Když jsem se přihlásila tak jsem viděla jenom samé moje fotky četla jsem si i popisky a hodně tam bylo že jsem krásná až na jeden příspěvek. Když jsem to četla brečela jsem. "Ona je tak hnusná nechápu jak jí někdo může poslouchat. Chudák Joe musel chodit s takovým špekem." Když jsem to dočetla zaklapla jsem noťas a běžela do koupelny. Sedla jsem si vedle umyvadla a brečela. Když v tom jsem si vzpomněla že jsem v umyvadle nechala žiletku. Stoupla jsem si vzala žiletku do ruky a položila ji na zápěstí. Brečela jsem a chtěla to udělat ale čekala jsem na odpověď mé psychiky. *Udělej to na co žít, bez kluka říkaj o tobě že jsi hnusná. Udělej to, udělej, udělej,…..* zavřela jsem oči a když jsem je zase otevřela viděla jsem na umyvadle kapku krve. Moje ruka bykla od krve, nemohla jsem uvěřit že jsem to udělala. Ale ulevilo se mi. Chvíli jsem se dívala jak mi teče rev po ruce, ale zachvílito už začalo bolet a taky jsem si to začala vyčítat. Umyla jsem si ruku a obvázala si ji. Navlíkla jsem si mikinu aby mamka neviděla že mám obvaz. Sedla jsem si na postel, dívala se na obvaz a brečela. Když jsem odělala obvaz štípalo to. Rozhodla jsem se že se raději vyspím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pursim pursim | Web | 23. ledna 2013 v 17:16 | Reagovat

nádherný dess, spřátelíš? :)

2 ♥Verča♥TVD♥ ♥Verča♥TVD♥ | Web | 23. ledna 2013 v 17:17 | Reagovat

no pááni ten dess je vážně úžasný, woow první díl? budeš psát povídky to je úžasné! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama