Stay Strong 8. díl

23. ledna 2013 v 17:06 | Týnka |  Stay Strong

Stay Strong 8. díl

Autor: Maruška

Když jsme dorazily tak jsme s Lili jenom zírali s otevřenou pusou. Byl to mega barák.
Iss nas zavedla do pokoje a představila nám svůj šatník. Všechno jsme přetřídili, vyhodili a něco taky nechaly. Pak Iss navrhla že by jsme si mohly odpočinout venku na zahradě. S Lili jsme jenom přikývli a následovaly jí. Zahrada byla obrovská. Měli tam altánek houpačky a prolézačky (pro její malou sestru) a plácek na basket a na volejbal.
"Můžu si zapinkat?" zeptala jsem se,
"Jasně! Můžu s tebou?" odpověděla Iss a vzala balon.
Lili si s náma nepinkala protože se strašně bojí míčů. Když byla málá spadl jí jeden na hlavu a vě škole po bouchnutí balonem do hlavy byla v bezvědomí. Lili nám to aspoň počítala. Dali jsme si zápas I když jsme jenom dvě. Samozdřejmě jsem vyhrála. Ještě jsem vám to neřekla ale ve škole chodím I do volejbalu a jsem nejlepší směčařka. Můj dres má super číslo, moje oblíbené a je to dvojka. Mám na něm I napsané jméno přesněji je tam napsané 'Em ' a pod tím mám malím písmem napsané: 'smečař jak má být'.
Zapnkali jsme si raztřídili oblečení ale na nákupování nám nevyšel čas. Iss nás vyprovodila a začala určitě vyhazovat oblečení. Po cestě domů mi zavolal Max.
"Ahoj , prosímtě co si měla tak důležítého na práci?" zeptal se naštvaným tonem.
"No víš byla jsem u Iss a Lili a třídili jsme její oblečení, nezlobíš se?" potichu a ustrašeně jsem odpověděla
"No nadšený nejsem ale to co říkal Alex byla teda pravda. No víš on vás Alex viděl. Hele už je tady Alex musím jít jdeme do skateparku. Pa zlato!" řekl a zavěsil. Krátký rozhovor co? Taky si říkám.
Další den jsme s Lili šli do parku. Do parku chodíme jednou za čtrnáct dní aby jsme si o všem co jsme nestihli popovídaly. Ale dneska jsme si spíš povídaly o tom koncertě. Když jsme došly k tomu jak se tam dostaneme tak mi zavolalo nějaké číslo. Zvedla jsem to a slyšela ženský hlas.
" Dobrý den tady uspoředatelka koncertu Demi Lovato chci vám oznámit že koncert se přesunul na 1. Srpen děkuju a nashlednou." Řekla výrazným hlasem a hned zavěsila. Nestihla jsem říct ani jedno slovo ale to že bude koncert Dems 1 srpna je super je to totiž 20 dní před jejími narozeninami. O pět minut později mi přišla SMSka od té ženské že se tady Demi zdrží až do září a že jsem jedna z deseti vybraných s kterou by Dems byla přez den. No jednodušeji: prostě bych byla každý den od rána do večera s Dem. Kyž jsem to dočetla tekli mi slzy, chápete to já jsem brečela!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama