Leden 2013

Like a skyscraper 8. díl

26. ledna 2013 v 12:55 | Týnka |  Like a skyscraper
Díl:8
Autor: Týnka


Who I am? - 3. díl

23. ledna 2013 v 17:19 | Týnka |  Who I am?

Who I am? - 3. díl

Autor: Maruška

Who I am? - 2. díl

23. ledna 2013 v 17:17 | Týnka |  Who I am?

Who I am? - 2. díl

Autor: Maruška

Who I am? - 1. díl

23. ledna 2013 v 17:15 | Týnka |  Who I am?

Who I am? - 1. díl

Autor: Maruška

Stay Strong 8. díl

23. ledna 2013 v 17:06 | Týnka |  Stay Strong

Stay Strong 8. díl

Autor: Maruška

Změny mezi Fanbases?

23. ledna 2013 v 13:57 | Týnka |  Témata týdne
Abych byla upřímná, tohle téma mě nijak nezaujalo, a tak ho jen využiji jako reklamu.
Jsem jednou z mála těch aktivních lidí, kteří pokud k nějaké fanase patří, dělají pro ni maximum. Já patřím k Beliebers a Lovatics. Pro Beliebers pořádám úspěšné Beliebers Meetingy ve Zlíně, se kterými mám také spoustu práce, co ale Lovatics? Je to více než půl roku, co se ve mně probudila vášeň něco udělat, a tak jsem tady.
Pokud nejsi Lovatic - fanoušek Demi Lovato, nebo nějaký hodně milý čtenář, tak už dál číst nemusíš.
Já budu jen doufat, že si tohoto článku všimne co nejvíce Lovatics...
Začátkem velkých prázdnin jsem založila facebookovou skupinu pro Lovatics a začala tam nahánět všechny fanoušky Demi, už je nás více než 200. Odkaz na skupinu ZDE.
Poté jsem zorganizovala video pro Demi a s pomocí ostatních se povedlo TOHLE.

A teď je na řadě dostat se do světa! Spojili jsme se s polskými Lovatics a pořádáme trendování - chceme se dostat do trendů na twitteru. Pokud jsi opravdový Lovatic, je tvou povinností přidat se k nám! Veškeré info zde!

- Těším se na Vaši spolupráci, jen Vaše Týnka :)

Povídky vlastní rukou psané

14. ledna 2013 v 15:19 | Týnka |  Adminky

1. Like a skyscraper- vícedílná povídka o Demi Lovato a Niallu Horanovi. Odstartovala a probudila ve mně zájem o spisovatelství.
2. You're my only weakness - vícedílná povídka o Cher Lloyd a jejím snoubenci. V rámci procvičení jsem se vžila do mužské role. Začala jsem ji psát kvůli nejlepší kamarádce, která potřebovala povídky na svůj začínající blog o Cher.
3. Demi & Cece vyřazení - jednodílná povídka o vypadnutí Cece Frey z Amerického X-factoru z pohledu Demi.
4. I'm sorry - jednodílná povídka o Louisovi a Niallovi z One Direction. Jednou večer po přečtení pár Bromance's mě napadlo zkusit to také. A tak jsem psala a psala... A vzniklo tohle.
5. Nothing like us - jednodílná povídka formou obyčejného popisování pocitů. Tématem byly mé osobní pocity a vnímání nové písničky Nothing like us od Justina Biebera, která se stala mojí srdeční záležitostí.
6. Unfaithful - jednodílná povídka o Justinovi, ale úplně jinou formou, než by kdokoliv čekal.
7. Vienna - jednodílná povídka o koncertu Justina Biebera ve Vídni.

Jak se Týna dostala k psaní?

14. ledna 2013 v 15:15 | Týnka |  Adminky
Jak jsem se vlastně dostala ke psaní? Určitě ne tak, jako většina ostatních.
Když na blozích ostatních "spisovatelek" či jak to říci, čtu, že píší od svých osmi let, nebo přinejmenším poslední tři roky, nestačím se divit. Já se nikdy nechtěla stát spisovatelkou, nikdy mě nelákalo zviditelňování se skrze textovou tvorbu, nikdy mě ani nenapadlo, že bych něco napsala.
Na facebooku mě většina zná jako tu, která když se zapojí do debaty tak je vtipná a je dlouhá. Když jsem se přes internet náhodou seznámila s mojí nejlepší kamarádkou, bylo u ní zvykem odpovídat nanejvýše třemi větami. Já a moje slohovky, to pro ni bylo něco nepochopitelného. Teď už jsem si ji zkazila, její milion-řádkové zprávy mi občas dávají zabrat...
A tak mi jednou to mé druhé já poslalo odkaz na vícedílnou povídku, kterou si prý prostě musím přečíst. Je to asi devět měsíců zpátky, tehdy zrovna šílela z One Direction. Byla to povídka Poklad na konci duhy - Directioners jistě znají. Líbila se mi, bylo to něco nového. Asi o měsíc později mě samotnou napadlo vyhledat si nějaké povídky o Justinovi. Na celém internetu jsem našla jen jednu jedinou, zato pořádně dlouhou. Dva dny jsem ji četla, byla jsem tím fascinována. A tak mě začlo hlodat do hlavy, jestli nemám taky zkusit něco vymyslet. Ale moc času jsem tomu nevěnovala, nenapadalo mě nic originálního a nic zajímavého - a já prostě musím být vždycky a za každých okolností originál, takže jsem to nechala být s tím, že přeci nemusím umět všechno.
Až jednou navečer, už ani nevím proč, ale bavila jsem se o tom se sestrou... Říkala jsem jí přesně to samé, co teď vám, že mě prostě nic zajímavého a originálního s Justinovskou tématikou nenapadlo.
"A co Demi?" zeptala se, a tím ovlivnila můj další život. Hned po tom co to vyslovila, vyběhla mi jedna myšlenka, jen pouhá stručná osnova příběhu. Líbilo se mi to, ale trvalo mi asi dalších čtrnáct dní, než jsem si sedla a začala psát vícedílnou povídku o Demi Lovato a Niallu Horanovi. Avšak dala jsem si s ní záležet a tato povídka mě doteď provází. Zajímavé je, že jsem nepotřebovala se "vypracovat" - zkrátka jsem se už od začátku snažila o profesionalitu, a to se mi vyplatilo. Dále píšu ke všemu, co mě zajímá, zkouším nové techniky, hledám nová slova, soustřeďuji se na detaily. Protože po ostatních požaduji profesionalitu, po sobě ještě dvakrát více. A tak to se mnou chodí...

Živel přátelství

12. ledna 2013 v 18:32 | Týnka |  Témata týdne
Zase jednou něco napíšu k tématu týdne.
Když se řekne živel, představíme si něco šíleného, s obrovským rozsahem... Voda... Oheň... A co přátelství? To vás nenapadlo?
Přátelství je také šílené, a s obrovským rozsahem. Pokud je přátelství pravé, překoná všechno. Dálka? Co to je, proboha? Nikdy nejsme nikomu tak moc daleko, jak se zdá. Kilometr je taky jen vzálenost.
- A nejsem jen jednou z těch, co mají plané řeči. Mám nejlepší kamarádku. Mám opravdovou nejlepší kamarádku, mé druhé já. ALE! Bydlí více než 400km daleko. A co je na tom? My to zvládáme. Už více než rok a půl. Facebook, mobil, skype... Stále dokola. Viděly jsme se dohromady devět dní. To je, co?
Občas to jde ztuha. Jsou týdny, kdy ani jedna nemáme čas a pošleme si denně jednu SMS a konec. Potom jsou týdny, kdy si píšem každý den několik hodin. A pak jsou dny, kdy se nabavíme vůbec. Přeháním to, bylo to jen dvakrát. Naše dvě špatná období, která nás ještě více spojila, ale byly tam.
A stejně se spolu většinou jen smějeme, smějeme, smějeme...
No řekněte, není tohle živel?
Pokud vás naše přátelství překvapilo, zaujmulo, ráda bych vás pozvala na náš společný blog ZDE. :)
To bude asi vše, tak se zatím mějte Fanfárově, Vaše Týna :)
Já a Lucy. Btw. jsem ta vpravo! :D :)

Stay Strong 7. díl

7. ledna 2013 v 14:53 | Týnka |  Stay Strong

Stay Strong 7. díl

Autor: Maruška :)