Stay Strong 5. díl

5. prosince 2012 v 14:56 | Týnka |  Stay Strong

5. díl
Autor: Maruška

Když jsem přiběhla do pokoje tak jsem viděla Lili sedět na židli a čučet do notebooku a Isabella seděla na posteli se sklopenou hlavou.
"Co si chtěla Iss?" zeptala jsem se a uvědomila si že to bude vážný
" No víš, já jsem se ti přišla omluvit za to jak jsem se chovala, vím že ti umřel nejbližší člověk z rodiny a to tvoje babička a tak jsem si uvědomila co si prožíváš a proč posloucháš Demi." pověděla a koukla se na mě. (Mimochodem já a babička jsme byly jako já a Lili. Milovala jsem ji, miluju ji a budu ji milovat! ♥ proto jsem začala poslouchat Demi protože mě povzbuzovala abych na to nemyslela že to je prostě osud a že mám jít za svým snem!)
"Ou, no tak já ti to odpouštím ale jde na tobě poznat že to není všechno co jsi chtěla!" Řekla jsem a koukla se na ni takovým tím pohledem 'řekni to, neboj se'.
"No já jsem se chtěla zaptat jestli by ti nevadilo kdybych se stala jednou z vás, myslím tím to že bych byla Lovatic." Řekla a nahodila psí pohled. Zarazila jsem se a říkala si 'Proč chce být Lovatic, chce nás podrazit?' Nevěděla jsem co na to říct.
"No já nevím mě by to nevadilo ale teď se prosím neuraž co ti řeknu ale já ti nevěřím bojím se že by si Demi nějak ublížila." Řekla jsem bojácně!
"Ne, já bych jí neublížila jenom bych se chtěla s váma kamarádit. Moje dvě kámošky mě opustili hned co zjistili že se ti chci omluvit!" oznámila nám Iss a byla na odchodu.
"Počkej!" zařvala Lili "když zůstaneš pokusíme se z tebe udělat pořádnou Lovatic ale ne tak pořádnou jako jsme mi dvě!" vesele pověděla Lili a řekla jí ať si sedne na naší židli krásy! (Isabella popravdě nebyla moc krásná protože se nemalovala to sice ani já s Lili ne vždycky jenom řesenku ne tuny ale jenom trošku make-upu a bezbarvý lesk na rty!)
"Malovala ses už někdy?" zeptala jsem se ale odpověď jsem nechtěla! S Lili jsme ji začali upravovat aniž by o tom věděla. Lili byla expert na líčení tak se o to postrala a já jsem se postarala o manikůru!
Uběhlo 15 minut a mi byly hotovi pak jsme ji požádali jestli by nás pozvala k sobě domů a ukázala nám šatník. Chtěli jsme jí ho poupravit.
Zatímco se Iss prohlížela v zracadle a studovala jak jsme to udělaly tak jsem se já s Lili u mě v šatníku převlíkaly!
"Víte holky, mohli by jsme jít I nakupovat mám na svojí nákupní kreditce 10 000 které můžu utratit! A koupím i něco vám!" řekla Iss a my jsme na ni jenom hleděli!
Když jsme seběhli schody tak mi začal zvonit mobil (jako vyzvánění mám písničku od Demi! Give your heart a Break… ) Poslala jsem holky si sednout ven na lavičku a zvedla jsem to! Byl to Max.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama