"To je moje!"

8. října 2012 v 15:31 | *Šári* |  Témata týdne
Ano, po delší době se taky konečně ozývám. Ale opravdu nestíhám, promiňte mi. O víkendu jsem organizovala sraz Directioners u mě ve městě a není to zrovna jednoduché. :D
Teď už k tématu týdne.
"To je moje." Moje docela oblíbená a často používaná věta. Nejsem majetnická, většinou. Ale ráda upozorňuji, že nějaká věc patří mě. Nejčastěji tuhle větu křičím na bráchu, když mi krade moje jídlo, které jsem si koupila (většinou se jedná o chipsy nebo jinou skvělou pochoutku).


Taky je to dost používané, když se vychloubáte něčím novým. Necháte to poslat po třídě a potom se někdo zeptá: "Čí to je?", rychlou vaší odpovědí je samozřejmě "To je moje." Lidi na sebe rádi upozorňují :D a upřímně, v mém nynější třídě jsem toto snad ještě nepoužila, ale to je tou třídou. ;)
Udělala bych teorii, ale není na to čas. Podle mého názoru použije člověk tuhle větu nejméně jednou za měsíc. Jsou lidi co jí použijí jednou za den, za týden. Ale nejde tuhle větu neříct déle jak měsíc. :O :D :D No, možná to nejde jenom u mě :D ale to je vlastně jedno.
Takže, abych shrnula, co jste se dozvěděli .. skoro nic :D kromě častého používání věty "TO JE MOJE!", jen tak mimochodem já to používám, tak jednou za týden :D někdy i častěji, brácha je nenažraný a pořád mi krade MOJE věci! :D ale nebojte, vždycky ho zastavím, haha! Miluju být starší sestra :D
Tak se s vámi prozatím loučím a snad se zase někdy ozvu! Ne, dělám si srandu :D Někdy se ozvu, jen neslibuji kdy ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hbdelfin-graphicblog hbdelfin-graphicblog | Web | 10. října 2012 v 22:46 | Reagovat

ahoj, dobře, udělám ti layout, akorát si vezmu jiné fotky, snad to nevadí, ale potřebovala bych spíše nějaké stejné, né každou odjinud... :) tak zatím :)

2 Týnka Týnka | Web | 12. října 2012 v 9:24 | Reagovat

Děkujeme moc, jsi zlatá! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama