Stay Strong 4. díl

22. října 2012 v 17:20 | Týnka |  Stay Strong

4. díl
Autor: Maruška


Když jsme z nákupů přišli domů okamžitě jsme oddělaly cedulky a oblečení si zkusili (děláme to vždycky když máme něco nového). Oblékli jsme se a šli se ukázat mojí mámě.
"Páni holky tak to hezké, ještě běžte naproti." Řekla máma a my jsme ji jen poděkovaly, s Lili jsme si vyměnili pohledy a běželi jsme naproti.
"Ahoj holky, viděla jsem vás v okně. To je to co jste si koupily?" řekla Liliina maminka a dala nám oběma na čelo pusu.
"Ano, mami to jsme si koupily. Líbí se ti to?" řekla Lili a nahodila psí oči, "Samozdřejmě že se mi to líbí. Moc vám to sluší." Pochválila nás LiLiina máma a nahodila upřímný úsměv, "přijďte na večeři ano, jseš zvaná Em. Teď se běžte převléct ať se neušpiníte." Prohodila paní Rayová a my jenom souhlasili.
Přeběhly jsme cestu, vyběhly jsme do mého pokoje rychle jsme se převlékly a okamžitě jsme se přihlásily na twitter a na FB a hledali jsme novinky od Demi. Nečekali jsme to ale Demi nám napsala! "Hello, you're Emily? You have to meet me in the Czech Republic?" napsala a my jsme okamžitě odepsaly. "Yes, I'm Emily and I have to meet with you and his girlfriend Lili." napsala jsem zběsile!
"Super!" napsala Demi a odhlásila se. Asi jste si všimly že tady není nic o GOOGLU že bych si něco překládala to ne. Nepotřebuju to já ani Lili. Obě dvě jsme z Anglie. Já jsem se sem do ČR přistěhovala když mi byly 2 roky a Lili když já byly 3 roky. V Anglii jsme se nikdy nepotkaly až tady když se sem do Prahy z Liberce Lili přistěhovala. Od první třídy BFF! Celou dobu co nám Demi psala jsme byly mimo!
Když nadešel čas večeře tak někdo u nás zvonil. A nikdy bych nevěřila že zrovna tenhle člověk. Vyletěla jsem z pokoje v domění že je to Max ale byla to ona Isabella která má Anglické jméno jenom kvůli tomu že její máma je posedlá angličtinou.
"Ahoj Em, mohla bych dál že by jsme si promluvili?" řekla nervozně.
Koukla jsem se na Lili a jenom jsem přikývla že ano.
Poslela jsem ji s Lili nahoru a řekla jsem mamce kdo to je a co chce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama