Projekt Lovatics - DŮLEŽITÉ!

3. října 2012 v 16:14 | Týnka |  Vše okolo Demi
Ahojky všichni.
Rozhodla jsem se Vám vypsat veškeré moje názory a nápady z minulosti, přítomnosti i do budoucna, které jsou docela důležité, aby jste o mně věděli.
Pro ty kteří neví kdo jsem - jmenuji se Kristýna Běhunčíková a jsem adminkou jediné česko-slovenské Lovatics skupiny na facebooku. Pokud v té skupině nejste, o hodně přicházíte, takže odkaz je TADY.
Tuto skupinu jsem založila asi před čtvrt rokem, mým účelem bylo alespoň trochu sjednotit české & slovenské Lovatics, což se mi myslím docela povedlo, je nás už více než 80 :)


Příkladem mi byly skupiny českých Beliebers a Directioners - každá z těchto fanbase má svoji "hlavní" skupinu, kde jich je hodně, komunikují spolu, jsou v kontaktu a společně se domlouvají na všem možném. Mrzelo mě, že Lovatics nemají nic takového, co by je spojovalo a tak jsem založila skupinu, psala kamarádkám Lovaticskám (kterých ale bohužel moc není), psala na různé stránky, hledala lidi a psala jim do zpráv, zkrátka sháněla Vás.
Když nás tam bylo kolem dvaceti, byl ještě povolený chat a tak jsme si psávaly, to bylo fajn. :)
No a teď, může to být tak měsíc zpátky, jsem učinila jedno velké rozhodnutí. Nedávám si běžně nějaké vysoké cíle, teď jsem ale přemýšlela a udělala výjimku. Když se ohlídnu za ostatními českými fanbase, nejvíce se nám všem asi vryli do paměti Beliebers a Directioners, pak také Selenators a Smilers jsou docela aktivní, o Lovatics ale ani stopa. To se mi opravdu nelíbilo. Přemýšlela jsem a mé vlastní myšlenky mě v hlavě přemlouvaly, ať začnu něco dělat. Teď je mým cílem dostat úroveň českých & slovenských Lovatics na úroveň ostatních funbase a nevadí mi, že mi to může trvat třeba celé dlouhé měsíce, někdy to prostě přijít muselo.
Sice nás není tolik jako ostatních, takže i když hodně uvažuju o tom, že bych udělala nějaký ten sraz, nejspíš by se nás nějak závratně moc nesešlo, ale to neznamená, že musíme být tiší i na internetu!
Musíme světu ukázat, že existujeme!
Teď momentálně probíhá projekt Czech and Slovakia Lovatics - lyric video na písničku Don't forget, do kterého jsem se vrhla po hlavě a jak vidím, nejspíš to nebude zas taková bída, všechny věty se rozebraly během čtyř dní a už teď mi přišlo asi kolem desíti fotek, za co Vám všem moc děkuji :)
Mám v plánu ještě pár dalších věcí, klidně bych zorganizovala potom i další lyric video, když vidím, že jste aktivní, je to pěkné :) Navíc jste velmi výpomocní, což hodně dodává inspiraci a povzbuzení do dalších věcí.
A teď asi k hlavnímu bodu - jak už jsem výše psala, chci pozvednout úroveň Lovatics na úroveň ostatních funbase v ČR a je mi jedno kolik úsilí budu muset vydat, já věřím tomu, že se mi (nám) to jednoho dne s Vaší pomocí povede. :)
Chci po Vás:
1. aktivitu na skupině - je důležité přečíst si to důležité co se tam píše, aby se potom neptalo 10 lidí individuálně ve zprávách, to je na zbláznění. :D
2. aktivitu na Vašich stránkách - moc se mi líbí, že někteří máte facebookové stránky o Demi, tak (i když je to asi zbytečné Vás ještě více pobízet :D) se jim věnujte, aby ČR věděla, že existujeme! :)
3. zapojovat se do akcí - jedním z důležitých faktorů jsou také časopisy, jako Bravo nebo Popcorn - pokud budeme psát do Brava, že chceme Demi, je docela možné, že nám vyhoví a tím se o Demi a o nás dozví další lidé, ze kterých si třeba do budoucna můžeme udělat další Lovatics ;) navíc třeba budete mít co si dávat na zeď pokojíčku ;D pro to všechno je ale důležité zapojovat se, psát Bravu, lajkovat, apod.
4. respekt a přátelské fér jednání - hodně důležitý bod. Prosím, chovejte se k sobě navzájem tak, aby nevznikaly hádky a rozepři, protože to by nás mohlo jen rozdělit. To ale samozřejmě neznamená, že nesmíte říct svůj názor, právě naopak - CHCI slyšet Vaše názory a tak prosím všechny - budeme navzájem respektovat i názory ostatních, které se nám třeba nelíbí, nebo na ně řekněte svůj protinázor, ale milým, neurážlivým způsobem. Vyvolávače hádek neberu a pokud bude někdo vyloženě prudit, může se mu také po nějaké době stát, že jednou přijde na facebook a ve skupině prostě nebude.
Tak, to je asi tak vše ode mě, CHCI vidět co si o tom všem myslíte, pokud s něčím nesouhlasíte nebo tak, hlavu Vám neutrhnu ;) Jo a poslední věc - kromě toho, že mám teď velké oči a plány, jsem naprosto stejná jako vy všichni ostatní, takže hru na vlezdoprdeláctví a na to kdo je výš nebo níž postavený opravdu neberu... ;DD
Zatím se mějte krásně, do komentů pište co si o tom myslíte, mám Vás ráda! :) Týnka.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 barunka Samková barunka Samková | E-mail | 3. října 2012 v 16:23 | Reagovat

Já to teda beru, šéfe :D :D

2 Zuzka Brádlerová Zuzka Brádlerová | 3. října 2012 v 16:24 | Reagovat

Super hezky napsaný a souhlasím :) ;)

3 Anett Anett | 3. října 2012 v 16:25 | Reagovat

Perfektní nápad hlavně s tím bravem :D :D

4 Té | Web | 4. října 2012 v 19:00 | Reagovat

Děkuju za pochvalu:).

5 Maria Maria | E-mail | 6. října 2012 v 16:41 | Reagovat

To je moc dobry napad Demi si to zaslouži :)) Kdybys potřebovala s něčim pomoct tak řekni :)

6 alice alice | Web | 10. října 2012 v 16:24 | Reagovat

tak dobře pokusím si i já zapojit na facebooku

7 Lucy Lucy | 19. listopadu 2012 v 18:58 | Reagovat

no jasně Lovatics nejsou v ČR skoro vůbec slyšet, je třeba to napravit ;) hezky napsaný to máš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama