I'm and I will stay strong

20. října 2012 v 16:20 | Týnka |  I'm and I will stay strong

I'm and I will stay strong 1. díl

Autor: Pavluš :)
Budu ráda, když si to přečtete a okomentujete, zda se Vám to líbí :) Děkuji :)
Den 1.
Znovu začínám od začátku, ale tentokrát se budu víc snažit. Během mého pobytu v léčebně, kdy jsem každý den podstupovala těžkou léčbu s mým protějškem, který mi nedovoloval znovu se postavit na nohy. Dokázala jsem to. To, co mě sem dostalo se jen tak nevrátí, pokud to nedovolím já sama. Naposledy jsem se porozhlédla po bílé pokoji, který byl v právě tuhle chvíli oslněný sluncem. Tady jsem trávila čtyři měsíce a teď odcházím. Sebrala jsem kytici mých oblíbených květin, kterou mi poslal kamarád na oslavu konce léčby a odešla jsem. Máma mě čekala venku před autem a ihned nastavila svoji náruč.


"Jsem na tebe pyšná." zaznělo mi někde u ucha a políbila mě do temene vlasů. Doširoka jsem se usmála. Nastoupily jsme si do auta. "Takže, co hodláš dnes podniknout?" Zeptala se mě máma, když jsem se v autě připoutala. Zamyslela jsem se. "Chtěla bych nejprve tvoje jídlo." Máma se rozesmála a nastartovala. Nahmatala jsem v kabelce svůj iphone a zapnula jsem ho. Na začátku léčby mi ho zabavili. Prý pro moje dobro. I když jsem si říkala, co bez něj budu dělat? Ale přežila jsem to. V inboxu jsem našla čtyři přijaté zprávy.
"No páni." Poznamenala jsem. Ztěžkla jsem polkla a vzpomněla jsem, kdo mě na léčbu přišel navštívit. Kromě mé rodiny, Nicka a Miley a samozřejmě mé skupiny? Nikdo. A to jsem měla spousty přátel. Vrátila jsem se zpět a přestala myslet na černé myšlenky. Ano, bylo to těžké, ale věděla jsem, co mám udělat, jako první. Začít žít. Bylo mi jen devatenáct a rozhodně nemíním zůstat trčet doma. Chci dělat hudbu a věnovat se mé rodině.
"Zlatíčko?" Zeptala se mě máma, když jsme zastavili před naším domem.
"Neboj mami, já jsem v pořádku. A nelžu ti." máma si utřela slzy.
"Jen je mi líto, že sem ti nedokázala pomoct."sklopila jsem hlavu. Máma si pořád dávala za vinu, to co se mi stalo.
"Udělala jsi všechno, co jsi mohla a vidíš mě? Jsem zdravá, žiju a rozhodně nemíním dělat hlouposti. Víš co jsem dělala, když mi bylo nejhůř?" Máma zavrtěla hlavou. "Četla jsem si vtipy. Naše večery, pamatuješ?" Obě jsme se rozesmály. Kromě maniodepresivní psychozy jsem trpěla i bulimiíí, kterou jsem porazila a máma dohlížela, abych jedla pořádně. Nemínila jsem svou rodinu zklamat. Má mladší sestra Madison mi jednou ráno řekla, že jsem její vzor. Rozbrečelo mě to. Ano, předtím mi to říkalo spoustu fanoušků, ale od ní to bylo něco navíc. Bylo to má sestra a já zůstanu silná. Začala jsem stay strong využívat častěji. Bylo to můj lék na těžké dny. Jednou jsem si vnutila do hlavy nápad a zavolala jsem Miley. "Ahoj, jasně, že s tebou půjdu." ozval se její roztomilý hlas do telefonu a radostně souhlasila. Když jsme zastavily před tatovacím salonem, tak jsem jí ukázala svůj nápad. Stay Strong na papíře.
"Tohle si chci vytetovat na své zápěstí. Jako připomínku toho, co jsem dělala a bylo to špatné. Co na to říkáš?" Zeptala jsem se jí.
"Že je to skvělý nápad. Víš, neměla bych ti to říkat, ale když jsi byla v léčebně, tak se tě pokoušel bulvár nějak zesměšnit." zamračila jsem se.
"Já vím. Teda, spíše jsem to čekala, ale je mi to fuk. Jsou to jen lži a nic mě už nesrazí na kolena. Už nikdy." Miley se doširoka usmála.
"To se mi na tobě líbí, tak pojďme na to." Vyskočila z auta. Nadechla jsem se. Právě si vytvářím nové alter ego. To nové bude stejné jako já a v nejhorším mi vždycky podá svoji pevnou ruku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anett Anett | 21. října 2012 v 13:58 | Reagovat

Paráda perfetní :D

2 Mary Mary | 21. října 2012 v 15:13 | Reagovat

Wooow tak toto je fakt pecka :) U toho ˝ věděla jsem, co mám udělat, jako první. Začít žít.˝ Mi až ukapla slza :) Fakt suprově napsany :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama