Stay Strong 3. díl

21. září 2012 v 15:28 | Týnka |  Stay Strong

3. díl
Autor: Maruška


Když to řekla tak jsem pořád brečela a nedalo se to zastavit. Když jsem si stoupla a ubrečená šla s Lili nazpátek domů tak jsem měla pořádně rozmazanou řasenku. Když jsem přišla domů máma se zeptala co se stalo ale já jsem letěla do pokoje tak jí to řekla Lilien. Pak za mnou nahoru přišla máma a začala mi říkat takové ty bláboly jako: nemysli na to… atd. Já jsem se ale uklidnila až když za mnou přišla Lili a řekla že je tu Max. (Max je můj kamarád a byla jsem s ním domluvená že půjdu nechvilku ven a taky se mi trochu líbil) Rychle jsem se upravila a šla jsem za ním. Doprovodili jsme spolu Lili a šli do parku. Max je ostříhaný do stylu Justina Biebera (Jus je u mě oblíbenec na druhém místě!) a má vypracované tělo. V tělocviku jsem z něho vždycky nemohla ani dýchat.
Když jsme dorazili do parku tak jsme si sedli na lavičku a povídali si o Demi a o tom co jsme celý den dělali. Říkame si všechno. Ke konci našeho vyprávění co jsme dělali Maxovi volala máma a já jsem ten den měla chuť mu říct že se mi líbí ale bála jsem se ža se tím naše přátelství zkazí. Vždycky když jsme spolu na to myslím ale ne tak jako dneska. Když dotelefonoval tak mi řekl že už musí jít. Když už byla na odchodu zastavila jsem ho a kupodivu jsem to ze sebe dostala.
" Líbíš se mi Maxi!" řekla jsem a začervenala jsem se, "už dost dlouho."
"Em, to myslíš vážně?" zeptal se a já jenom přikívla, "tak dobře když už jsi to řekla tak já to řeknu taky, ty se mi líbíš ale já tě i dokonce miluju." V tu chvíli se mi zastavil dech a chtěla jsem ho políbit ale on to udělal dřív než já!
"Ahoj, Lovatic!" řekl a mrkl na mě!
Další den ráno už jsem držela vstupenky v rukou a bylo tam napsané že koncert bude 21. Července což jsme měli s Lili jen necelé tři týdny na nákupy.Rychle jsem se oblékla, vyčistila si zuby a namalovala a letěla jsem naproti k Lili. Lili ještě spala ale když jsem k ní vletala do pokoje a zařvala: "VSTUPENKY!" okamžitě byla na nohou.
"Juchů kdy půjdeme nakupovat? " řekla a zívla si "Co třeba 16. V pondělí" navrhla Lili.
Dny plynuli jako voda a já jsem s Maxem nebyla jenom kamarádka ale chodili jsme spolu. S Lili jsme se pořád bavili o Demi a ne zanedbávaly se jako kamarádky!
Když nadešel den nakupování zašli jsme do obrovského nakupního centra a první obchod který jsme navštívily (protože byl náš nejoblíbenější) byl New Yorker. Tak jsme si obě koupili trička a bundy.
Já jsem si koupila volné a krátké triko s lebkou a je tam napsané: "Rock REBEL" a koženou takovou béžovo-hnědou bundu. Lilien s tama má bílé dlouhé tílko a na to mikinu s nápisem: "American Style!" se tříčtvrtečním rukávem. (Tu mikinu má místo bundy). Další obchod do kterého jsme zavítaly byl GATE a tam jsme si koupily něco na spodní část těla. Já jsem si koupila kraťase ve stejné barvě jako bunda. Takové ty co se teď nosí. Ty co jsou až nad pupík. Nevím jak bych to líp vysvětlila. Lili má zase modré ušlé džíny. A kam na boty no přece do CCC. Já mám boty na klínku černé obyčejné a Lili má taky na klínku ale bíle taky obyčejné!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domii_Nica Domii_Nica | 13. října 2012 v 19:11 | Reagovat

Musím říct že se to Máji moc povedlo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama