Stay Strong 2. díl

1. září 2012 v 15:24 | Týnka |  Stay Strong

2. díl
Autor: Maruška


a… slyším zvonění. V duchu si říkám: "Prosím, prosím, prosím !" a najednou slyším hlas: "Dobrý den máme pro vás špatnou a dobrou zprávu, ta špatná je, že pravděpodobně zítra nebudete moc mluvit, protože ta dobrá zpráva je ta, že jste první volající a vyhrály jste 2 vstupenky na koncert a setkání s Demi Lovato!" Když jsem to slyšela začala jsem pištět a hned jsem jim řekla adresu, kam mají poslat vstupenky. Byla jsem strašně šťastná a taky jsem pochopila, proč nebudu moct ráno mluvit a myslím že vy taky. S Lili jsme celou naší procházku prokecaly o Demi když najednou se objevila ona, moje noční můra Isabella. Isabella a já se nesnášíme od první třídy a ani nevím proč že by proto, protože mě pomlouvala a potom jsem kvůli ní dostala poznámku, protože učitelce řekla že jsem jí ukradla náramek který mi schválně dala do tašky.
Když procházela okolo pomlouvala mě i Lili, ale já jsem to nevydržela, vzpomněla jsem si na Demi, Demiiny písničky jsou můj život a já jsem si stála za svým snem a v tu dobu byl můj sen jí říct co si o ní myslím a tak jsem provedla…
"Hele poslouchej Isabello, mě je jedno co si o mě myslíš ale já ti řeknu co si o tobě myslím já. Seš hnusná proradná mrcha nechápu na co si to hraješ, nechápu to že seš z bohaté rodiny neznamená že by si nás měla pomlouvat a dovolovat si!" řekla jsem a myslela na Demi.
"Hele, co na mě mluvíš ty ukňouránku, bež si poslouchat tu svojí prý oblíbenou a prý dobrou zpěvačku. Stejně neumí zpívat, zpívá falešně! Mějte se!" řekla a pokračovala v chůzi ale mezi tím jsem já zrudla vzteky, tohle přehnala říct tohle o Demi. Vtom okamžiku jsem ji chtěla zabít ale místo toho se mi nahrnuli do očí slzy a začala jsem brečet.
"Nechápu jak jsi to mohla říct!" řekla jsem a ona se na mě otočila, "Demi má na rozdíl od tebe srdce, ty nevíš čím si prošla! A jestli tě to zajímá tak ti to klidně řeknu!" brečela jsem a řvala na ni!
" Klidně mi to řekni stejně to bude nuda!" řekla a začala si prohlížet nehty!
"Nuda? Ty jsi snad někdy byla léčebně? Demi ano…" řekla jsem klelím hlasem a Isabella si přestala prohlížet nehty.
"Ona byla v léčebně? To jsem nevěděla. Promiň že jsem se tak chovala!" řekla Isabella a smutně se otočila a pokračovala v chůzi. Já jsem si zatím sedla a dál jsem brečela Lili mě utěšovala a Isabella se na mě pak ještě otočila a řekla "Promiň!"…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama