Lovatics, pomáhejme si :)

17. září 2012 v 15:05 | Týnka |  Vše okolo Demi
Ano, ten název článku je skoro filozofický! :D
Ale pravdou je, že Lovatics jsou asi jedni z nejsilnějších a nejvýpomocnějších funbase světa. :)
Tímto chci pomoci já vám - všem, kteří se denně potýkáte s haterama Demi, kteří nemají nic lepšího na práci, než urážet někoho, o kom nic neví. Napsala jsem článek, shrnující její osobu, její výjimečnost a tak trochu i charakter... Překvapilo mě, že když si ten článek přečetla moje kamarádka, která dlouhé měsíce neměla Demi ráda, naprosto změnila názor, začala jí respektovat a teď ji dokonce bere za svůj vzor a inspiraci. :)
Článek byl původně napsán pro Directioners, kteří nesnáší Demi, dá se ale použít i pro ostatní.
Hope you like it :)Nemáte rádi Demi Lovato? Proč? Jen proto, že si myslíte, že Vám chce sebrat Nialla ji nemusíte nesnášet, právě naopak - Niall ji má rád a rozumí si s ní, tak proč ji vlastně spousta Directioners nesnáší? Někteří tvrdíte, že je Vám prostě nesympatická, nepadla Vám do oka. Tyto názory beru, ale tak když ji moc nemusíte, tak si to nechce pro sebe a necpěte to všude, stejně to vede jen k hádkám. Já si myslím, že spousta té nenávisti k Demi, je vlastně jen skrytá nevědomost. Nic o ní nevíte, jen Vám hned nepadla do oka, tak říkáte, že ji nemáte rádi. Možná, kdyby jste se trochu snažili, najdete na ní to dobré. Tak jako spousta celebrit, i ona si prošla svým peklem a byla na dně, dokázala se ale sebrat a jít opět nahoru, dokázala v sobě najít sílu. Už od malička se cítila ,,tlustá" a tento její pocit ústil až v sebepoškozování a bulimii. Byla v léčebně - to možná někteří víte, nevíte ale, že dodnes s těmi následky bojuje, a jako jedna z mála celebrit to dokázala ukázat veřejně a všem. Přesně tím, že celému světu ukázala svoje chyby a problémy, dokázala si získat miliony lidí po celém světě. Nemá písničky o ničem, ale písničky o bolesti a o tom, jak ji překonala ona a jak ji máte překonat vy. Spousta lidí se díky ní vzchopila a začala znovu žít, sebrali sílu a ukázali ostatním svou pravou tvář, protože DEMI si už dávno dala za úkol nebýt jen zpěvačkou, ale někým, kdo bude měnit životy lidí k lepšímu a inspirovat je. Hudba je její sdělovací prostředek, jak Vám říct, že ze všeho se dá dostat. Tak ji přestaňte nenávidět, protože nikdy nevíte, kdy i Vy budete na dně a třeba právě pár jejích slov, Vás dokáže povzbudit a pomoci udělat další důležitý krok ve Vašem životě.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mari Mari | 18. září 2012 v 18:20 | Reagovat

ja osobne directionerka jsem, a muj oblibenec je niall, ale demi mi az tak nevadi, podle me je fajn, ma hezky pisnicky a k Niallovi se hodi.
Podle me vubec tlusta neni, jenom neni vyhubla jako ostatni. Je teda rozhodne hezci nez ty vyhubly kosti a kuze.(nerikam, ze ty vyhubly nemuzou bejt fajn holky, treba moje nej kamoska je fakt hodne hubena, a je mi to jedno)

2 Marci Marci | Web | 21. října 2012 v 16:00 | Reagovat

Krásně napsané:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama