Září 2012

Like a skyscraper 5. díl

30. září 2012 v 21:14 | Týnka |  Like a skyscraper

5. díl
Autor: Týnka

Noční bláznění

29. září 2012 v 0:07 | *Šári* |  Diary
Hi guys! Great night, do you think?
No nic, trošku mi jebe. Dívám na X-Factor a v tom mě napadlo, že jsem vám jsem tento týden nic nepřidala. Ops! Trochu mě to mrzí, skusím sem dát, co nejdřív něco o Demi ok? Protože pořád tady píšu akorát kraviny, které nikoho nezajímají :D a Týnka mi krade témata týdne, ale to je asi ... no lepší :D ona to líp vyjádří, líp to popíše, myslím, že píše líp :D ale já se nevzdávám a píšu vám jsem dál, i když si přijdu, jak kdybych kecala jenom sama se sebou :D ale to v§ůbec nevadí, já si ráda povídám :) To je naprosto normální a ne, nejsem blázen. Vlastně ani nevím, proč vám ten článek píšu. Jen jsem se chtěla omluvit. Trochu nestíhám svůj život natož ještě stránky nebo blogy.
PS: Demi je úžasná v XF ♥ Moje názory na ty lidi se dost s chodují s jejími, jsem ráda za to, že právě ona sedí na tom jednom křesílku mezi porotci. Jinak totálně chcípu z keců Simona :D :D :D Žeru všechny porotce! Ze začátku mě trochu vadila Britney, ale musím uznat, že mě už taky párkrát rozesmála :D :D :D :D
Love ya, guys!

,,Je mi to jedno!" aneb problémy všech.

24. září 2012 v 18:24 | Týnka |  Témata týdne
Další téma týdne, ke kterému se prostě musím vyjádřit. :D
Všichni z nás, ať mladí nebo staří, jsme někdy měli kupu problémů. Některé z nich byly malicherné a když se na ně ohlížíme dozadu, smějeme se jim. Některé v nás ale zanechali bolestivou ránu, ke které je lepší se nevracet. Pro mě osobně to bylo období zhruba před rokem, kdy jsem měla pár velmi nepříjemných měsíců a moje přátelství s nejlepší kamarádkou se málem rozpadlo. Naštěstí jsme to ustály a jsme spolu doteď, ale tohle téma se nám zarylo do paměti a teď je pro nás jako tabu. Kdykoliv se stane, že na sebe nějakou dobu nemáme čas, nebo si nerozumíme, vždycky si vzpomeneme na tohle období a řekneme jen ,,Vzpomeň na minulý podzim, nechci aby to takhle zase dopadlo." a všechno se během chvilky vrátí do normálu, protože já bez ní a ona beze mě, to je něco naprosto nepředstavitelného.

Škola zabíjí můj čas!

21. září 2012 v 18:48 | *Šári* |  Diary
Ano, velmi masakrující nadpis.
Chtěla bych začít nejdříve omluvou. Dlouho jsem tu nebyla, příjdu jsem a tolik nových článků. Páni, Týnka je aktivní. Za to, já to flákám. I když to moje nikdo moc nečte (spíš nikdo než moc), protože to mám méně logické než Týnka, ale tak, nějakou odpovědnost přece jen mám.
První věc, kterou jsem vám chtěla napsat: Ehm, jsem pozapomněla, ale budu improvizovat. Ano, o prázdninách se můžu dostat do Ameriky, když na vysvědčení (ve třeťáku na střední škole) nebudu mít ani jednu 3ku, což bude a je těžké. Na konci minulého šk. roku jsem 3ek měla pět! Ehm, mám hodně, co dělat. A začátky nejsou zrovna slibné. Většinou 3ky, i když mám jedny z nejlepších písemek ve třídě, tak to pořád ta 3ka je!

Stay Strong 3. díl

21. září 2012 v 15:28 | Týnka |  Stay Strong

3. díl
Autor: Maruška

Lovatics, pomáhejme si :)

17. září 2012 v 15:05 | Týnka |  Vše okolo Demi
Ano, ten název článku je skoro filozofický! :D
Ale pravdou je, že Lovatics jsou asi jedni z nejsilnějších a nejvýpomocnějších funbase světa. :)
Tímto chci pomoci já vám - všem, kteří se denně potýkáte s haterama Demi, kteří nemají nic lepšího na práci, než urážet někoho, o kom nic neví. Napsala jsem článek, shrnující její osobu, její výjimečnost a tak trochu i charakter... Překvapilo mě, že když si ten článek přečetla moje kamarádka, která dlouhé měsíce neměla Demi ráda, naprosto změnila názor, začala jí respektovat a teď ji dokonce bere za svůj vzor a inspiraci. :)
Článek byl původně napsán pro Directioners, kteří nesnáší Demi, dá se ale použít i pro ostatní.
Hope you like it :)

,,Já věřím na víly!" aneb mé dětství.

17. září 2012 v 14:56 | Týnka |  Témata týdne
Ne, že bych nějak nutně musela téměř každý týden napsát článek o daném tématu týdne, ostatně - za minulý týden psala Šárka. :D Ale témata, která mi něco říkají mě přímo nabádají k psaní článků. Jen tak k minulému tématu o charakteru člověka - taky to nahlodávalo mou mysl, ale nakonec jsem to přenechala Šárince, protože já sama, bych opět napsala dlouhou přechytračelou slohovku a stejně bych nakonec zabočila od tématu a zabrouzdala někam úplně mimo charakter člověka. ;)

Charakter člověka

12. září 2012 v 17:49 | *Šári* |  Témata týdne
Tématem týdne je charakter člověka. Není to zrovna jednoduché téma a rozhodně si nemyslím, že bych dokázala přesáhnout slohovku mé kolegyně Týnky. Ale jelikož bych za 2 roky chtěla jít studovat obor psychologie na vysokou školu, tak to pro mě bude možná trochu jako rozcvička :D
Každá psychologická knížka vám o charakteru řekne zhruba toto: Je to soubor psychických vlastností osobnosti, které člověk získal zkušenostmi, učením a výchovou ve společnosti, v níž vyrůstal.
A o to vlastně jde. Nikdo nikdy nemá stejný charakter, jsou podobné charaktery určitých lidí, ale každý byl vychován jinak, každý má jiné zkušenosti. Charakter dělá lidi originálními. Charakter je něco, jako představení naší osobnosti. To jaký máš charakter, se odráží ve tvé práci, ve škole, mezi kamarády. Je náročné, popsat charakter jako charakter. Každý si pod tím totiž dokáže představit něco jiného.

Like a skyscraper 4. díl

9. září 2012 v 21:42 | Týnka |  Like a skyscraper

4. díl
Autor: Týnka

VMA´s

7. září 2012 v 19:18 | *Šári* |  Vše okolo Demi

Takže, nejspíš všichni sledujete twitter nebo neskutečně stránek na facebooku. Takže víte, že včera v LA proběhli ceny MTV Video Awards :) Sama jsem to osobně sledovala, i když u nás to běželo ve 2 ráno ... ale stálo to za to :) Nebudu tady vypisovat, kdo všechno byl úžasný, nebo kdo všechno vyhrál .. (nejspíš jste si to už někde přečetli a jestli ne, tak napište do komentářů a já vám to více rozepíšu :))
Demi vyhrála jednu cenu, taky jenom na ní byla nominovaná, Skyscraper vyhrálo Best Video with a Message :) Jsem na ní šíleně pyšná. ♥ Demi si ceny, dle mého nehorázně užila :D
Tady je Demi s Rirou. S tou také uváděla jednu kategorii, až najdu celý záznam nejspíše vám to sem hodím :)

Já vím, trochu nekvalitní fotka. Ale vystihuje podstatu .. nevím, jaký názor máte na "Diall", ale já si myslím, že jsou skvělý. Už jenom jako kamarádi nebo i něco víc :) Oba je miluji a jsem ráda, že se konečně sešli naživo ♥